Wpis z mikrobloga

#finanse #banki #mbank #kredyt #pytanie #firma

Mirasy, mam w firmie strasznie nieregularne przychody, przez co płynność mi się strasznie szarpie. Pomyślałem żeby od stycznia wyhaczyć jakiś kredyt w koncie firmowym do wykorzystania gdy jest dziura finansowa. Co polecacie? Gadałem z gościem z mbanku (mam tam konto firmowe i na razie nie narzekam) i wyszło że dla 30k (na taką kwotę się czaję) koszty takiego to 342zł/mc przy wykorzystaniu środków lub 165zł przy niewykorzystywaniu środków (zobacz tabelkę którą wysmażyłem).

Macie jakieś doświadczenia w tej materii? Co polecacie? Któryś bank ma taniej (tylko musiałbym konto firmowe do nich przenieść)?...
uranik - #finanse #banki #mbank #kredyt #pytanie #firma

Mirasy, mam w firmie stras...

źródło: comment_3i9KPWS8PXf6alwPWYuNrjvV6Qg0Iu6p.jpg

Pobierz
  • 4
@uranik: Ja mam kartę kredytową w IdeaBanku. Jakby jej nie używać to kosztuje 50 zł miesięcznie. Do tego oczywiście konto ale to chyba darmo albo 5zł i karta debetowa ale z niej można zrezygnować. A koszt kredytu w KK taki sam jak i innego.

No i tylko tam dali mi kartę za frajer, tylko na podstawie wyciągu z mbanku z limitem 18k.
@uranik: Mogę Ci przygotować limit do 50k bez prowizji, bez opłaty za gotowość, gdzie łączny koszt z WIBOREM to 4,99% w skali roku. Wykorzystując 30k w skali miesiąca zapłacisz 124,75 PLN. Jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam na PW.