Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Prolog: nie jestem typowym piwniczakiem, który boi się zagadać do kobiety, ale nie jestem też elo bęc ziomalem, który podbija do wszystkiego, co ma cycki.

Mamy w pracy taką dziewczynę, która jest ode mnie kilka lat starsza (ale takie wolę). Gadka szmatka, fajnie się klei, czasami gdzieś razem wyjdziemy, ale ona powiedziała kiedyś "Jestem sama i jest mi z tym dobrze". Czy takie słowa to automatyczny friendzone, przy którym nie warto nawet próbować?
Bardzo mi się podoba, nie tylko fizycznie ale i intelektualnie (podobny poziom) i myślę, że fajnie byłoby choć spróbować.
Nie mam tylko pomysłu jak. Chodzimy czasami razem do kina, teatru, na kabarety, na obiad ale to raczej takie "przyjacielskie wyjścia", nietraktowane jako randka.
Jest dosyć bezpośrednia, ale trochę się boję, że gdybym i ja bezpośrednio podszedł do tego tematu, mógłbym ją spłoszyć bo "jestem sama i jest mi z tym dobrze".
Z drugiej strony - kto nie próbuje ten siedzi w piwnicy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop

Co powinien zrobić anon?

  • Podbić 70.3% (64)
  • Olać, bo friendzone 100% 17.6% (16)
  • Wrócić do piwnicy 12.1% (11)

Oddanych głosów: 91

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To że ona tak mówi to co z tego? Ludzie zmieniają zdania, a Ty jej musisz pokazać że z Tobą będzie jej lepiej. Możliwe też że ma jakąś wadę, przez którą nie chce związku i kryje się za "jest mi dobrze". Zacznij jej mówić dwuznaczne rzeczy i przestań traktować jak kumpelę.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Aście sobie ten friendzone upodobali. Jak panny nie wyruchasz, albo z nią ślubu nie weźmiesz, to friendzone i należy ją wykreślić z listy znajomych, bo tak internet nakazuje.
Jak ci pasi jako znajoma i nie robisz jej za woła roboczego i psiapsiułę na gorzkie żale, to masz pi prostu kumpelę i tyle. Jak cię bardzo do niej ciśnie, to możesz coś tam popraciwać nad tematem, ale bez ciśnienia, żeby
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro aktualna relacja Ci nie odpowiada, to po co ją ciągnąć? Chcesz żeby była kimś więcej to spróbuj. Z doświadczenia wiem, że najwyżej Ci odmówi i dalej będziecie na stopie przyjacielskiej, bo miałem już takie historie.
  • Odpowiedz