Wpis z mikrobloga

Niesamowita... tak NIESAMOWITA! tego się nie da opisać inaczej. Dotarła do mnie #wykopaczka z X edycji #wykopoczta. Wylosowała mnie tak fantastyczna mirabelka, że nie wiem jak to skomentować. Postaram się wam streścić moją radość. @narzeczona_z_lammermoor bo o niej mowa, spisała się na złoty medal! Morda mi się tak cieszy, że to niepojęte. Jest to pierwsza edycja zarówno dla mnie jak i dla Ciebie ale to co zobaczyłem przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Dla takich dziewczyn można konie kraść! W dodatku ma wyśmienity gust i zna się na kinie!
Dostałem masę fantów! Dwie superfajowskie książki, Clarksona i jakiegoś DecoMorreno, pierwszego znam, a o drugim słyszałem same dobre opinie #pdk
ROZUMIECIE?!?! DOSTAŁEM BABCINY DŻEM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Czuje się wygranym w tej edycji! Herbatkę, która tak ładnie pachnie i ciasteczko wróżbę, które otworze w nowy rok.

Dziewczyna ma niesamowity talent, także zajrzyjcie na jej profil i taga #tworczoscnarzeczonej - ja już stalkuje. Pepe jest tak kochany, że razem z WZOROWYM listem leci w antyramę, nie żartuje. Ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) oraz reszta ma nauczkę na następną edycje jak powinien wyglądać idealny list. Napisałbym coś więcej ale słowa nie oddadzą mojego szczęścia. Otrzymując paczkę bałem się, że będzie to ta legendarna paczka.. i myliłem się co do jednego, nie była to ta paczka o której wszyscy głośno piszą, natomiast legendarna jak najbardziej.
Dziękuje z całego serduszka <3 @narzeczona_z_lammermoor Moja radość i humor osiągnęły apogeum i długo będzie się tak utrzymywać. Jakbym mógł się rozczytać - hueuhue z adresu na blankiecie wysłałbym Ci w następnej edycji, poza losowaniem paczkę w ramach podziękowań.

Dziękuje za fantastyczną zabawę w tym roku @Wykopoczta, do zobaczenia w kwietniu.


#radosc #feels #chwalesie #super
perkaman - Niesamowita... tak NIESAMOWITA! tego się nie da opisać inaczej. Dotarła do...

źródło: comment_MhZPs9LPSCzX6Q9IGx4xmZVRrPOHsAOs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@perkaman: Ależ to miłe, Twoja reakcja i tak jest 1000000 razy lepsza niż paczka, którą Ci wysłałam. :D Fajnie, że sprawiłam Ci taką radość, nie ukrywam, że trochę się obawiałam czy na pewno trafię w Twój gust. ( ͡º ͜ʖ͡º) No i sam karton pozostawiał wiele do życzenia, nawet żadnej kokardki Ci tam nie przykleiłam, ale meeega się cieszę, że zawartość Ci się spodobała! Co
  • Odpowiedz