Wpis z mikrobloga

Dzień Dobry.
Chciałam pochwalić się, że takiej fajnej Mirabelki jak moja para to nikt z Was nie ma (i z góry przepraszam mojego Mirka, bo chociaż naprawdę się starałam to po otworzeniu paczki, którą dostałam poczułam się głupio, że jednak za mało ( ͡° ʖ̯ ͡°) to może wyjaśniać czemu nic nie piszesz (,) )
Mirabelko @magnes125 jesteś cudowną osobą, Twoja paczka wczoraj poprawiła mi humor i była świetnym zakończeniem dnia, a Twój list - cudo. Nie martw się bo każdy przedmiot, który mi ofiarowałaś trafił w punkt, uwielbiam miód i znam na niego milion zastosowań, koty mam 3, co zresztą zaraz zobaczysz na zdjęciach (no, widać 2, bo trzeci siedzi obrażony w innym pokoju). To była również i moja pierwsza odsłona i na pewno nie ostatnia, więc bardzo, BARDZO POWTARZAM Ci dziękuję za cudowną paczuszkę i list i uprzedzam, że mnie oczarowałaś, więc spodziewaj się jeszcze odzewu (ʘʘ)

#wykopoczta #pokazkota
StaryZdzich - Dzień Dobry.
Chciałam pochwalić się, że takiej fajnej Mirabelki jak mo...

źródło: comment_aRRNt3L46Sj7ebmuKsi1lBW1Gfy0h6L8.jpg

Pobierz
  • 9
@StaryZdzich: Już wczoraj miałam małe stany przedzawałowe bo widziałam, że odebrałaś i wszystkich wokół zamęczałam tym, że na pewno Ci się nie spodobała, pewnie słoik się potłukł i paczka zgniotła. Ogromny kamień z serca i dziękuje za tak serdeczne podziękowania. Aż mi głupio :D

Wiem jak boli oczekiwanie na reakcje na swoją paczkę, ale bez odezwie się jak i Ty się do mnie odezwałaś :D
@magnes125: otworzyłam najszybciej jak dałam radę, ale akurat wczoraj był wieczór z RPGami i byłam w domu późno. Zrobiłam zdjęcia, wrzuciłam do panelu, a wpis na mirko zostawiłam na dziś.
Dzięki za słowa otuchy - tak czy siak czekam, a Twoja paczuszka mi to osładza (dosłownie, kurde te żelkowe cuda są mega! () )
@StaryZdzich: Jako ciekawostkę Ci powiem, że nawet jeśli Twój odbiorca potwierdził zdjęciem, że dostał paczkę, to nie dostaniesz powiadomienia. Wczoraj o to pytałam i podobno nikt o tym nie pomyślał :P

Nie ma co panikować, pewnie nie miał czasu bo może też miał wieczór z RPGami :D