Wpis z mikrobloga

Siedze z kilkoma rozowymi z pracy, przedzial wiekowy 26-32 lata

Czekamy jeszcze na jednego niebieskiego, Radosława.
Dziewczyny niezbyt lubia Radosława, właściwie nie wiem czemu, ja do chłopaka właściwie nic nie mam.

heheheszki rozowych :"Pewnie znowu Radosław przyjdzie w bluzie z kapturem"

Wchodzi Radosław.
W bluzie z kapturem.
Rozowe znowu heheszki "A nie mowilam? Radoslaw to wiesniak i czeresniak, przychodzi w bluzie z kapturem"

Dwa tyogodnie pozniej, siedzimy w podobnym gronie.
Do stolika dosiada sie Dżejms, Kanadyjczyk, wyslany do oddzialu naszej firmy.

Dżejms podchodzi do stolika i mowi "how are you ladies ?"

Rozowe kisiel w majtkach i "o jezuuuu jaki ten Dżejms słodki, nowoczesny i stylowy"
Dżejms ma bluze z kapturem xD

#logikarozowychpaskow
  • 47
@michal_szn:
Może różowe cierpią na coś w rodzaju zewnętrznej hipokryzji, a może po prostu #!$%@?ą od rzeczy, tj. nie potrafią nazwać tego, co myślą. Albo chociaż: jak naprawdę działają. Same tego nie rozumieją. Faceci często też tego nie rozumieją, ale to wcale nie jest takie skomplikowane.

Są tu dwa główne aspekty:
1. W tym samym stroju dwóch facetów może mieć zupełnie różną wartość matrymonialno-seksualną. Nie tylko strój się na to składa.
Pobierz Sh1eldeR - @michalszn: 
Może różowe cierpią na coś w rodzaju zewnętrznej hipokryzji,...
źródło: comment_3D17eGLr6YBrQkhyuLpZhnyeToyYvLZn.jpg
tylko mozesz miec bluzę z kapturem w ktorej wyglądasz jak lump (z jakimś głupim napisem, sprana, workowata itp), a mozesz miec dobrze dopasowana i nie wyglądającą jak psu z dupy wyjęta. Wiadomo, różowe to głupie cipy.


@MuchomorCzerwony: Sorry, ale dobrze wiadomo jak było. ^^ Widziałem podobną sytuację gdzie jeszcze ten obcokrajowiec był niezbyt zadbanym 3/10 xd
@Sh1eldeR: Ciebie chyba jezus opuścił. To, że się ubieram w nieformalny sposób to nie znaczy, że #!$%@?. I tak jakbyś miał uszy jak jerzy urban i by cię przy gradobiciu złapało bez kaptura to uwierz, że w lato w sezonie burzowym byś nie wyszedł już bez kaptura. Zwłaszcza, że gradobicie ma to do siebie, że jest nieprzewidywalne a zakrwawione uszy gdzie krew ścieka ci potokiem po łopatkach, albo całe w strupach/bandażach
To, że się ubieram w nieformalny sposób to nie znaczy, że #!$%@?.


@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ty chyba formalnego stroju nie widziałeś albo nie masz o nim pojęcia

I tak jakbyś miał uszy jak jerzy urban i by cię przy gradobiciu złapało bez kaptura to uwierz, że w lato w sezonie burzowym byś nie wyszedł już bez kaptura.


Ano tak, grad u nas się zdarza równie często co deszcz w UK XD

Zwłaszcza, że
Ano tak, grad u nas się zdarza równie często co deszcz w UK XD


W lecie owszem zdarza się często. Przynajmniej w moich rejonach.

CO XD To ty masz anteny satelitarne 90 cm, że obrażenia podczas gradu są kilka rzędów większe niż przeciętnej osoby?


Tak mam duże, odstające uszy. Miałem już pozdzierane uszy do krwi i zakrwawioną koszulkę nie raz. Silny wiatr nawet bez gradu też jest bardzo dokuczliwy i powoduje przewianie
Pobierz GlebakurfaRutkowski_Patrol - >Ano tak, grad u nas się zdarza równie często co deszcz ...
źródło: comment_eAVHNbnAIAYEUbgODpUci301S4zL2xcR.jpg
@Szarozielony:

Kreujesz się na jakiegoś guru podrywu, czy coś?

Co? Skąd ten pomysł? Wierzysz w guru?

@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:

To, że się ubieram w nieformalny sposób to nie znaczy, że #!$%@?.

O tym pisałem w głównej części posta. Nie wiem przecież jak Ty się ubierasz. Ale fakt -- prawdopodobnie #!$%@?. Większość facetów ubiera się dość #!$%@?, a już na pewno tych w bluzach.

w lato w sezonie burzowym byś nie wyszedł już