Wpis z mikrobloga

#iphone #apple #ios #iphone7

Napisalem ten komentarz pod znaleziskiem, przeklejam tu, moze ktos z Was ma podobne problemy?

---

Z nowym iPhone'm tez dziwne rzeczy sie dzieja, wymienilem szustke na siodemke i jest lipa:
- podczas ogladania filmow lub sluchania muzyki wibruje ekran, wystarczy ustawic glosnosc na wiecej niz polowe i polozyc palec na ekranie, strasznie irytujace, to wina zapewne tych nowych rewolucyjnych glosnikow
- 3d touch czy jak to sie tam zwie, podczas mocniejszego nacisku na jakas ikonke na ekranie powinna zostac wygenerowana lekka wibracja, niestety ten efekt zanika z czasem i jedynie restart telefonu pomaga
- podczas ogladania filmikow stracilem rowniez dzwiek, kompletnie, pojawil sie taki wystrzal basu i dzwiek w telefonie umarl, restart pomogl, zdarza sie tez, ze moc dzwieku na kilka sekund spada i potem wraca
- Po podniesieniu telefon automatycznie zapala ekran, raz lub dwa w tym miejscu ulegl kompletnemu zawieszeniu, mialem nawet problemy z restartem, wrocil do siebie po kilku minutach.

Szustke mialem prawie 2 lata i nigdy nie mialem z nim zadnego problemu.

Ogolnie jestem troche zaskoczony, ze nikt o tych problemach nie pisze. Bardzo szanuje telefon, nigdy nie upadl, zawsze noszony w skurzanym oryginalnym pokrowcu od Apple.
  • 4
@SmiesznyKrolik: ja mam inne:
1) Telefon nie pika gdy rozmawiam z kims na Facebooku, odczytane wiadomości są usuwane z powiadomień... ale nie zawsze. Czasami pika po każdej wiadomości, lezy obok, pisze na PC, a tu pik, pik, pik... pomaga wejście w telefonie w okno rozmowy, ale no nie powinno tak być.
2) Czasem dźwięk trzeszczy tak jak zamoknięte głośniki. A czasem nie. Wystarczy reset np. takiego youtube i jest ok.