Wpis z mikrobloga

@antarct: widzę że pisałeś że przesiadłeś się z RN3 Pro, a właśnie między nim i Redmi Pro się zastanawiam. I jak po tych kilku dniach użytkowania? Który Ci bardziej pasuje? ;d
@Areooo51: gdyby nie problem z tym, że bateria ostro leci w standby to poleciłbym redmi pro. Jest świetnie wykonany (choć trochę śliski), ekran jest super jakości, pierwsze i każde następne wrażenie - urządzenie wyższej klasy.
Z drugiej strony z RN3 Pro nie miałem najmniejszego problemu, ot zachciało mi się ekranu oled i trochę żałowałem, że kupiłem złoty kolor. Różowy pasek jest za to zadowolony.
@antarct: Mnie właśnie ten oled kusi, no i Redmi Pro według mnie ładniejszy design :D A ta bateria faktycznie leci tak tylko przy 2 kartach SIM czy przy jednej też? Bo tak czy siak używam tylko jednej
@Areooo51: nie wiem jak jest z jedną, w wątku na forum miui, który linkowałem pisali, że problem jest, gdy karta nie jest 4G. Moje obie są 4G ale drugi modem taki nie jest, więc myślę, że dlatego u mnie zbytnio nie pomogło. Leci 20-30% w nocy a przesadnie długo nie śpię. Z drugiej strony aktywnego dnia wykręciłem 7.5h SOT więc bez tego problemu byłoby super.