Wpis z mikrobloga

@smokingbuddah: @Piguua: ze świetnym zakończeniem i Mass Effect? Błagam Cię :D Z mojej strony Wiedźmin, Sleeping Dogs (fabuła świetna, zakończenie gorzej) Metro Last Light, Deus Ex Bunt Ludzkości( gorzej z zakończeniem)
  • Odpowiedz
@jourska: To samo mogę powiedzieć o Wiedźminie xD
W ME przynajmniej przez trzy gry rozwija się bardzo ciekawa i dobrze napisana fabuła, a końcówka to już zależy jak leży, warto zagrać choćby nawet dla samej fabuły.
  • Odpowiedz
@Piguua: Masz rację :) Wiedźmin podobnie, ale zakończenie nie było aż tak złe. Grałem w wiele gier, ale teraz nie przypominam sobie takich, w których byłoby świetne zakończenie. Ciężko o to chyba
  • Odpowiedz
@smokingbuddah: Warcraft 3, Max Payne 1 i 2 (dwójka, moim skromnym zdaniem, ma jedno z lepszych zakończeń jakie widziałem w grach; szkoda, że MP3 spuścił je w kiblu), oba KotOR-y (choć dwójka według mnie fabularnie lepsza, zwłaszcza z modem przywracającym wycięty content). Jest jeszcze drugi Silent Hill rzecz jasna, choć on na PC jest teraz dość trudno dostępny. W kategorii "elektroniczna komedia kryminalna" natomiast nie do pobicia jest GTA V.
  • Odpowiedz