Wpis z mikrobloga

@Drahearys: ale to chyba nie zadziala Ci z csv bo python "slownikuje" nazwy kolumn z wqrtosciami. Jesli chcesz tak zrobic jak mowisz to albo excel albo musisz dorobic kolumny i w kolejnych petlach wrzucac wlasnie w nowe kolumny
@Drahearys: Nie do końca wiem co dokładnie chcesz robić, ale ja jak pracowałem z excelem w pythonie to przydatne były biblioteki xlwt i xlrd może Tobie też pomogą

Off-topic : Ostatnio w pracy odkryłem potęgę VBA bez jego kompletnej znajomości w ciągu paru dni dałem radę napisać fajne makra liczące parę rzeczy. Jakość kodu była do dupy ale wszystko działało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc każdemu kto
@Drahearys: Zastanów się, jaki chcesz rozwiązać problem, w CVS się tak nie da bo to nie do tego format, excela po win wygenerujesz bez problemu, ale może wystarczy Ci zamrażanie pierwszego wiersza.
@piotrb: chodzi o to, że pisząc w R (lub jakimkolwiek innym języku programowania) mogę mieć gdzieś rozplanowanie danych w arkuszu, czego nie powiesz o Excelu. Poza tym, tutaj nie jest wykorzystana żadna funkcja excelowska (i nic nie wskazuje na to, że kiedykolwiek będzie).