Wpis z mikrobloga

#pizza #tivoli #poznan

UWAGA!!!!!
Podczas seansu niedzielnego zgłodniałem razem z moim #rozowypasek wiec zamówiliśmy pizze.
chceliśmy coś na szybko i padło na tivoli. Podczas rozmowy z obsugującą powiedziałem, że w pizzy ma być ser, mięso, pieczarki oraz, że pizza ma być ostra. Dobrałem napój i sos czosnkowy oraz ostry ( lubie sobie je dodawać do kanapek do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )Pizza przyjechała po godzinie zimna mimo, że mają do mnie niedaleko, sos ostry to ketchup z pieprzem sos czosnkowy praktycznie bez czosnku bardziej wodno/jogurtowy. Pizza bez odrobiny ostrości, gorzka w smaku, papryczki całkowicie bez smaku, #!$%@?! Po jednym kawałku na głowę zrobiliśmy sobie kanapki! Cała impreza kosztowała nas 34zł

NIE IDZCIE TĄ DROGĄ!
h.....r - #pizza #tivoli #poznan 

UWAGA!!!!!
Podczas seansu niedzielnego zgłodnia...

źródło: comment_p4Zii8RhGYQDva11NNGMqaMobQmxt3Wl.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@harborger: to jest jakaś sieciówka? rób gównoburze na fejsbuku, to zawsze dociera.
chyba że to lokalna to pewnie oleją i cie zbanują
  • Odpowiedz
@harborger: Bardzo mało lajków jak na taką starą markę. Załóż sobie fejkowe konto nawet z samym imieniem, albo niech jakiś poznaniak to wrzuci
  • Odpowiedz
@harborger: jeszcze szynka konserwowa ( ͡° ʖ̯ ͡°) czesto te pizze na dowóz cena/jakość to jakiś #!$%@? żart, już wolę wyjść na miasto i za te 34zł to mam 2 dobre pizze
  • Odpowiedz
@harborger: dlatego je mam pewne miejsca i za #!$%@? żadne inne. Nigdy. Nie na mowy. Ostatnio chciałem zamówić sobie a byłem w innym miejscu to wolałem zrezygnować niz żreć byle g i Die wkurzac.
Od siebie polecam pizzerie 105. Najlepsza. Ale to zalezy w 99% od trgo kto piecze. U mbie Die ody zmienił piekarz i sie pogorszyła o 20-30%
  • Odpowiedz