Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mając 172 cm wzrostu poznawanie loszek w internecie ma sens? Wykopki pisały, że w necie nawet "karlice" wymagają od faceta 180 cm i jedyne co mnie tam czeka to powodzenie u samotnych matek i grubasek.
24 lvl here.
#tinder #zaadoptujfaceta #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #pyciochkita

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 25
@AnonimoweMirkoWyznania: ja to Ci OP-ie powiem tak. Jak idziesz do marketu i masz od #!$%@? rzeczy, to chyba bierzesz taką jaka Ci pasuje, bo wiesz, że masz większy wybór, co nie? Zwłaszcza, że są w tej samej cenie, cenie #!$%@? serduszka. A tak na serio, często widzę w opisach, że są loszki under 170, niemniej jednak równie często pojawia się np. 172+10cm szpilki, także próbuj i tyle
@AnonimoweMirkoWyznania: w internecie nie poznasz ładnej, za to w realu znajomy co też ma gdzieś tyle wzrostu wyrwał ekstra laskę 9-10/10 w zależności od gustu i to 8 lat młodszą, już nawet zaręczeni - także w realu, nie w internecie.
@AnonimoweMirkoWyznania: Podobno łatwiej w realu. No, ale tacy z mankamentami jak my muszą się pogodzić z tym. Nawet nie zakładaj konta, możesz się poczuć po prostu, po ludzku przykro. To jest próżniacza apka, bo nie pokażesz tam swojego charakteru tylko możesz swoje opakowanie pokazać.
@AnonimoweMirkoWyznania: Zbieraj na operacje wydłużania nóg. Ew. celuj w jakieś biedniejsze kraje Ameryki płd. czy Azji. Bo w Polsce niestety niski, to nawet inteligentny, przypakowany może mieć tylko grubaskę/desperatkę. Z kolei wysoki, nawet jeśli debil, kryminalista z żałosnymi perspektywami na przyszłość, będzie i tak obracał pannami 8-9/10.
niski wykopek: @FairPlay: grubaski są grube z powodu własnego lenistwa, tymczasem ja i OP nie urośniemy w magiczny sposób.
@Kayleigh: wybieram opcję nr 3. - #roksa
@Kayleigh: @Major_Kogz: @damastes: tak jak myślałem. Jak nie jest się przystojniakiem z okładki magazynu to trzeba być takim fifarafa duszą towarzystwa. Ktoś spokojny, kto nie potrafi się sprzedać, ma przewalone.
@zydomasonski_lewak: może i to jest jakiś sposób, chociaż pewnie