Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mając 172 cm wzrostu poznawanie loszek w internecie ma sens? Wykopki pisały, że w necie nawet "karlice" wymagają od faceta 180 cm i jedyne co mnie tam czeka to powodzenie u samotnych matek i grubasek.
24 lvl here.
#tinder #zaadoptujfaceta #podrywajzwykopem #seks #zwiazki #pyciochkita

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 25
ObitaPrzyjaciółka: Mam koleżankę 180cm, jest od dłuższego czasu z niebieskim niższym o trzy czy cztery centymetry i nie widziałem by chodził w specjalnych butach a ona na niego narzekała. Musisz po prostu pokazywać swoje zalety i nie kierować jej uwagi na twój wzrost, nie jest wcale taki niski.

Zaakceptował: Asterling

MagicznyMurzyn: Nie słuchaj #!$%@?ów, które ci montują, że wzrost jest jakąś przeszkodą. Mając 165 cm, na przestrzeni pół roku byłem na randkach z ok. 20 dziewczynami, z których tylko paru przeszkadzał wzrost. Większość ochoczo rozwijała znajomość i w 80% przypadków to ja ją gasiłem, bo coś mi nie pasowało. Nawet lasce o 10 cm wyższej bardzo się podobałem, ale ostatecznie poznałem swoja obecną dziewczynę i musiałem zamknąć tamten temat. Mając 172