Wpis z mikrobloga

@Atencyjny_Gerbil: Kiedyś mi pod maskę wlazły dwa szczury i usadowiły się koło akumulatora. Odpalam silnik, usmażyły się, jeden spadł na ziemię, później go znalazłem martwego na podjeździe i nie miałem pojęcia skąd się wziął. Skumałem dopiero kiedy ten drugi zaczął śmierdzieć pod maską. Mimo tego, że był martwy był w stanie iść z papierosem. Zdjęcie poglądowe poniżej. Proszę o wyrozumiałość, to było dawno, a ja byłem młody i głupi ( ͡
x.....u - @Atencyjny_Gerbil: Kiedyś mi pod maskę wlazły dwa szczury i usadowiły się k...

źródło: comment_gDOs8s58CrDc4PxPZEumSv1p6m3nQpVx.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@stg44: w najlepszym przypadku przewody? ( ͡º ͜ʖ͡º)
to ty chyba nie wiesz ile kosztuje wymiana wszystkich przewodów od chłdzenia.

@Atencyjny_Gerbil: powodzenia z używaniem odstraszaczy, kostek do kibla itd...na moje kuny nic nie działało. Jedyną opcją było zabezpieczenie wszystkich przewodów stalowymi siatkami. I porozkładanie po komorze silnika pojemników z lepkim gęstym smarem (jak wlazła to sie cała w nim wysmarowała i potem pewnie miała poważny
  • Odpowiedz
@rebul4: ironia, polecam, ja u siebie w miejscu gdzie stawiam auto kupiłem specjalne kuleczki w ogrodniczym, wysypałem ich w #!$%@? i przez cale lato spokój, jeszcze na wszelki kostki z biedry podwiesiłem xD, ale niestety mądry po szkodzie, dwa razy byla i #!$%@? wygluszenie grodzi silnika, praktycznie nie do wymiany bez wyjęcia silnika ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz