Wpis z mikrobloga

Mireczki mam pytanie
Chciałbym na święta kupić różowemu #macbook
Tylko że chciałbym kupić używkę - różowy urzywa kompa do internetu , youtuba , worda i prostej obróbki foto - czyli nie potrzeba żadnych fajerwerków - myślałem o jakiejś używce mac'a albo macoobka pro
Mieliśmy kiedyś imac'a ale był tak stary że praktycznie nie dało się go użytkować bo był jeszcze nie na intelu
Co polecacie?
Czy to jest coś warte? https://www.loombard.pl/produkt/9240180/laptop-apple-macbook-pro-core-2-duo-zasilacz/
#laptopy #ios #macbook
  • 53
  • Odpowiedz
@atc_damian: Nie rozumiem , jednego , zadałem pytanie , bo wiem że da się kupić paroletni komputer który będzie robił to co ma robić
Pracujemy w firmie na leciwych T400 które mają chyba z 10 lat i totalnie dają radę dlatego wiem że się da i tu było zadane pytanie , natomiast wykopowi eksperci oczywiście muszą traktować człowieka jak skończonego debila.
  • Odpowiedz
@atc_damian: Nie chodzi o kupno komputera na siłe bo obecnie ma równie leciwy komputer i na nim daje radę , po prostu wiem że po cichu o tym marzy i tak zrodziło się pytanie i pomysł a tu od razu hurr durr dołóż 5 koła i kup coś porządnego
  • Odpowiedz
@tadyo: Myślisz, że piszę to po to, bo mam ból dupy, że jakiś internetowy random kupi sobie używanego apple'a po 3 właścicielach?

Nie, piszę to, bo zadałeś pytanie

Mieliśmy kiedyś imac'a ale był tak stary że praktycznie nie dało się go użytkować bo był > jeszcze nie na intelu
  • Odpowiedz