Wpis z mikrobloga

3 dziene pytania.
Bo mnie to strasznie irytuje.
1. Czy jedzenie codziennie kawałka czosnku surowego może dac jakieś pozytywne efekty czy raczej nie? Pytam bo codziennie jem ostatnio.
2. Są jeszcze jakieś Chwilówki jakues nowe czy cos co krd nie sprawdzają? Przydało by się 500 zł na już na wyjazd. A perspektyw na gotówkę póki co nie widać.
I ostatnie najdziwniejsze.
3. Jak się czujecie #rozowepaski chodząc w sukienkach?
Pytam serio, raz takową założyłem i przyzwyczaić za #!$%@? się nie mogłem.
Tak wiem jestem #!$%@?. Ale musiałem to sprawdzić jak to jest. Bo to mój fetysz.
#pytanie #dziwnepytania #pytaniezdupy
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@Kurajmo
1. Będziesz śmierdziuszkował
2. Może spróbuj kredytu odnawialnego w swoim banku, jeśli mają taką ofertę?
3. Sukienki i spódniczki są super. Ja np. prawie w ogóle nie chodzę w spodniach, bo niewygodne i jak mam botki to z butów mi wyłażą, bo mam wąskie kostki. Mam 2 pary spodni, która zakładam może z 1-2 dni na 2 miesiące, więc wystarczy. Ale gdybym nie miała w ogóle spodni to bym nie
  • Odpowiedz
@gouomp: no właśnie nie mogę. Nie wiem może dlatego że to jakaś tania jest.
Muszę kiedyś sobie kupić jakąś z wyższej półki i sprawdzić na spokojnie czy mi odpowiada.
Tak wiem jak to brzmi. Po prostu nie wiem dlaczego ale takie tematy mnie jarają
A co do kredytu to niestety odpada.
Ja potrzebuje gotówki na już
  • Odpowiedz
  • 2
@Kurajmo to nie ma znaczenia. Ja teraz siedzę w taniej za 50 zł z sinsaya w robocie. Mam też droższe i różnią się głównie tym, że lepiej wyglądają i chyba głównie dlatego się w nich lepiej czuję. Na początku też miałam opory, ale sam rozumiesz... trochę mi się schudlo i przedtem nie mogłam sobie pozwolić na publiczne pokazywanie się w sukienkach. Potem zaczęłam ją nosić i tak już zostało. Chodzi o
gouomp - @Kurajmo to nie ma znaczenia. Ja teraz siedzę w taniej za 50 zł z sinsaya w ...

źródło: comment_QIRqAb9H3lH1XG2eELjuxr7ivtGRJfnv.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz