Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam juz 25 lat ale dopiero wszedlem na rynek matrymonialny, wczesniej tylko piwnica, studia i komputer. Mam problem ze small talkiem a nawet ogolnie z talkiem bo nie mam za bardzo o czym z nimi rozmawiac. One czesto chwala sie jakimis przygodami z mlodosci a ja nie pamietam niczego z lat 19-25. Biala plama. Przeciez nie opowiem jej jak wbijalem levele w WoWie. Gdzie moge przezyc jakas przygode i nauczyc tego #!$%@? o niczym w miare szybko?

#rozowepaski #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
Gdzie moge nauczyc tego #!$%@? o niczym w miare szybko?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko na mirko.(ʘʘ)
#!$%@? o niczym jest taaaakie interesujące, że nie będziesz mógł się opędzić od fanek swojej drętwej gadki.(ʘʘ)
Jak jesteś nudziarzem, a do tego januszem intelektu, to żadne nauki ci nie pomogą.
@AnonimoweMirkoWyznania: Kłam, ale ty jesteś za słaby psychicznie. Ja też nigdzie nie byłem. Twórz swoje historie to zabawa ludźmi - tymi marionetkami. Oni sami kłamią. Kurde, przyszło mi do głowy. Kłam że jesteś autostopowiczem i podrozowales po Europie. Dynamiki kłamią, ja od razu wyczuwam te kłamstwa, oczywiście nie reaguje wtedy. Ja zadaje tyle pytań, że ścierwa odchodzą XD

Mam takie szczescie, że kolega na studiach mieszkający daleko ode mnie opowiada mi
@AnonimoweMirkoWyznania:
Rozmawiać można o prawie wszystkim, bo prawie wszystko może być ciekawe. Ciekawsze niż się może wydawać na powierzchni. Trzeba tylko trafić na odpowiedniego odbiorcę i umieć odpowiednio gadać/opowiadać. Nawet mając zainteresowania w różnych dziedzinach, nieraz można znaleźć pomiędzy nimi podobieństwa i skontrastować je z różnicami.

Jak zauważyła @GoSiulKa, sam small talk jest raczej banałem. Nie czymś, z czego trzeba być specjalnie dumnym. Robić może jednak nie tylko za wypełniacz,
OP: @d3c3ssi0: moje zalety sa nieatrakcyjne dla kobiet
@Asleep: nie umiem improwizowac
@Szrlh: to ze samo cos orzychodzi dotyczy tylko przystojnych
@GoSiulKa: jestem inteligentny. Co do nudziarstwa to owszem, dla wiekszosci pewnie tak bo malo kto interesuje sie bunkrami i sci fi
@TaoHosts: co?
@trudnomizasnac: witam cumplu
@Sh1eldeR: gdzies tam jezdzilem ale przewaznie nic podczas tych wyjazdow sie nie dzialo. W filmy mocno obyty
@AnonimoweMirkoWyznania: Znajdź jakieś zainteresowania, postaw sobie jakieś cele w życiu (czy to treningowe, czy to nauka czegoś nowego) to nie będzie problemu z rozmową. Zawsze też można rozmawiać o tym co #!$%@? PiS albo o pogodzie xD. Generalnie też jak będziesz zadawał pytania na temat tego co dziewczyna opowiada to też będzie dobrze.