Wpis z mikrobloga

Skad sie bierze #!$%@? umyslowe u gimbazjalnych undakaryn? Kupowalem wczoraj kebsa, byl dosc duzy ruch dalem 20zl i babka mi wydaje spowrotem 20zl, ja lekki mindfuck o co chodzi i mowie jej ze sie pomylila i ze za duzo mi wydala a te undakaryny z tylu "heheh co za debil" "hehhee ja bym sobie wziela". Tak ku*wo co bys sobie za 20zl kupila takiego drogocennego? Waciki? Jeszcze idiotki myslaly ze nie slysze ale nie chcialem sie nic odzywac, bo szkoda strzepic ryja.

Wydaje mi sie ze dobrze zrobilem, ale nie rozumiem takiego typowego cebulowego podejscia, no #!$%@?...

#rozowypasek #karyna #logikarozowychpaskow
  • 30
@saperq: bo trzeba być uczciwym. Chociaż cała Europa jest zrobiona z myślą o dymaniu uczciwych. Takie zwolnienia lekarskie - ogromna ich część to cwaniacy, którzy idą na L4, bo spodziewają się, że pracodawca ich zwolni i siedzą tak sobie pół roku na koszt pracodawcy i podatnika.
Oczywiście dochodzą do tego panie, które na chorobowym, macierzyńskim i rodzicielskim potrafią siedzieć dobre 5-6 lat, wystarczy jedno dziecko, dzięki któremu robią sobie 60-dniową przerwę
@Komaryt: jak to skąd się bierze? Z BRAKU WYCHOWANIA! brak wzorców w rodzinie, wszędzie cebulaki lenie i złodzieje, a ta młodzież jest tylko zwierciadłem społeczeństwa

1. Odstawić od telewizorów dorosłych, a nie dzieci
2. Zagonić do nauki dorosłych, a nie dzieci

i wszystkim będzie się żyło lepiej