Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po prostu macie obecnie za wygodne życie i w dupach się wam przewraca. Dawno nie mieliśmy wojen, głodu, epidemii, więc wasze mózgi z tej bezczynności zaczęły hodować gównomyśli i sztuczne problemy, typu: jestem brzydki, nie mam pracy (albo mam #!$%@?ą), mieszkam z rodzicami, nie lubią mnie, jestem gruby, nic mi się nie chce i zwalam wszystko na ostatnią chwilę, nie mam zainteresowań i ogólnie jest #!$%@? źle...
Pisane z ciepłego mieszkanka, popijając kawkę z mleczkiem przez byka z czterema zdrowymi kończynami i jego "problemami" życiowymi bez motywacji (!) do ich rozwiązania.
Nie wiem, o co tu #!$%@? chodzi? Jakiej potrzebujesz stuleju motywacji? Mam przyjść do ciebie i ci nakopać? Będziesz przez chwilę "zmotywowany", a jak pójdę to znowu zwiniesz się w kłębek i zaczniesz ryczeć? Może idź do hospicjum i zobacz sobie tam, jakie ludzie mają problemy i powiedz im, że jesteś nieszczęśliwy, bo nie możesz dziewczyny znaleźć. Ja #!$%@?ę, szkoda strzępić na was ryja.
Czasem myślę, że to faktycznie realizacja eksperymentu Calhouna. Że tak nas natura zaprogramowała, aby nie dopuścić do przeludnienia planety. I trochę też ewolucja. Żeby takie zjeby jak wy się tu więcej nie pokazały.
#stuleja #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 54
@AnonimoweMirkoWyznania:

tak jakby dzisiaj większości zamężnych kobiet nie bolała głowa xDDDDDD Wy macie chcicę jedynie mając koło siebie samca alfę 190 cm z brodą i kwadratową szczeną, ale tacy nie będą się z wami wiązać skoro mogą ruchać bez tego. Wchodzicie potem w związki z rozsądku (bo zegar biologiczny) i po wysraniu gówniaka macie gdzieś seks ze swoimi partnerami.

Myślę, że już wszyscy wiedzą jaki poziom reprezentuje ten "delikwent".
Unikać, a