Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po prostu macie obecnie za wygodne życie i w dupach się wam przewraca. Dawno nie mieliśmy wojen, głodu, epidemii, więc wasze mózgi z tej bezczynności zaczęły hodować gównomyśli i sztuczne problemy, typu: jestem brzydki, nie mam pracy (albo mam #!$%@?ą), mieszkam z rodzicami, nie lubią mnie, jestem gruby, nic mi się nie chce i zwalam wszystko na ostatnią chwilę, nie mam zainteresowań i ogólnie jest #!$%@? źle...
Pisane z ciepłego mieszkanka, popijając kawkę z mleczkiem przez byka z czterema zdrowymi kończynami i jego "problemami" życiowymi bez motywacji (!) do ich rozwiązania.
Nie wiem, o co tu #!$%@? chodzi? Jakiej potrzebujesz stuleju motywacji? Mam przyjść do ciebie i ci nakopać? Będziesz przez chwilę "zmotywowany", a jak pójdę to znowu zwiniesz się w kłębek i zaczniesz ryczeć? Może idź do hospicjum i zobacz sobie tam, jakie ludzie mają problemy i powiedz im, że jesteś nieszczęśliwy, bo nie możesz dziewczyny znaleźć. Ja #!$%@?ę, szkoda strzępić na was ryja.
Czasem myślę, że to faktycznie realizacja eksperymentu Calhouna. Że tak nas natura zaprogramowała, aby nie dopuścić do przeludnienia planety. I trochę też ewolucja. Żeby takie zjeby jak wy się tu więcej nie pokazały.
#stuleja #stulejacontent #tfwnogf #tfwnobf #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 54
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na wojnie bym po prostu strzelil sobie w leb. Byl problem, nie ma problemu. Meki psychiczne sa straszne, gowno mnie obchodzi co mogloby byc, liczy sie co jest. Jestes kolejnym osobnikiem co odrzuca depresje i inne choroby/zaburzenia psychiczne. A gowno wiesz, taka prawda.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? trzy po trzy. Dawniej (jeszcze pokolenie mojej prababci, mniej więcej przed 2 wojną) było coś takiego jak aranżacja małżeństwa. Po prostu rodzina wydawała swoją córkę/syna, po wcześniejszym uzgodnieniu. Dopiero pokolenie moich dziadków już po 2 wojnie miało wybór, tzn. facet szedł do rodziców prosić o rękę dziewczyny, ale teoretycznie wcześniej dziewczyna musiała się zgodzić. Dziś nie ma takiej aranżacji małżeństw (pomijając kraje 3 świata i ich staromodne zwyczaje,
  • Odpowiedz
@szemy: dokladnie. Aranzacja malzenstwa byla znacznie lepsza. Nie trzeba bylo sie o nic martwic, nie bylo przegrywow i wygrywow. A teraz jakies prymitywne podrywy, juz chodzenie na dziwki jest bardziej naturalne niz ten caly debilny taniec godowy
  • Odpowiedz
@wyjde_z_przegrywu: są plusy dodatnie i są plusy ujemne ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to co chcę powiedzieć na temat aranżacji, że wcale nie było to takie fajne, bo zakładając, że byłbyś facetem takim 8/10, a tu rodzina chce się połączyć z rodziną bogatszą, powiedzmy arystokracja. No i ta arystokracja oferuje pannę taką 3/10. Ty byś musiał z nią żyć, ruchać się z nią, by spłodzić potomka.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to ciekawe, ze psychiatra przepisal mi leki SSRI. Pewnie wiesz wiecej od niego? A co do braku jaj to nie o to chodzi, podchodze pod dwa zaburzenia osobowosci; schizoidalne i narcystyczne. Na sama mysl o podrywie wladza mi sie to drugie. Czuje sie lepszy, wyjatkowy. Mam ku temu jeden powod. Nie wiesz jak to jest bo nie masz tego uczucia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pisz dalej swoje zlote mysli. Przychodzi piszac anonimowo glosic swoje wiekopomne mysli negujace praktycznie cala psychiatrie i psychologie. Brakuje tylko rady, zeby isc pobiegac. Ja wierze ludziom wyksztalconym w tej dziedzinie, a nie jakiemus spierdoxowi co pisze anonimowe wyznanie. I radze kazdemu Mirkowi isc do specjalisty a nie sluchac #!$%@? co gowno wie i walnie tekstem, ze kiedys byly wojny. Super #!$%@?, to naprawde zmienilo cale moje zycie. Wielkie
  • Odpowiedz
@Tank1991: jesli twoj nick okresla twoj rocznik to co najwyzej mogles skonczyc psychologie. Masz zerowe doswiadczenie i gowno wiesz. #!$%@? mi twoje zdanie. Slucham opinii wylacznie specjalistow a nie znachorow
  • Odpowiedz