Wpis z mikrobloga

Niektórzy mają jednorożce na pizzy a ja dziś miałem coś mniej przyjemnego, ale nie mniej zaskakującego...
Dziś odebrałem pizze z pizzerii pepperoni po 1,5h czekania od kierowcy któremu nie chciało się wyjsc z samochodu a co tu mówić o dzień dobry.

Przecierpiałem, każdy ma zły dzień pomyślałem.. Jednak to co zobaczyłem w domu przerasta wszelkie rankingi chamstwa... W pizzy i sosie było naplute i to tak ordynarnie... a szkoda gadać zdjęcia w komentarzach.

Pizzeria z poznania, więc mam nadzieje, że ostrzege pare mirków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oszukujo #januszebiznesu #poznan #afera #pizza
DobreImbyzKarynomISebom - Niektórzy mają jednorożce na pizzy a ja dziś miałem coś mni...

źródło: comment_Rss5vgnF8lUkvIqTbAod6mcni3S7XVS6.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@DobreImbyzKarynomISebom: Rób to. Jeżeli nawet nie dla swojej satysfakcji, to tylko po to, aby to gówno nigdy więcej nie zepsuło komuś dnia. Wyobraź sobie, że ktoś np. ma gastro i je to momentalnie, bez zastanowienia? Ja bym ich #!$%@?ł, czuje się strasznie zażenowany. Serio Mirku, zrób coś z tym, jakiś rajd czy aferę.
  • Odpowiedz
Jakby coś takiego stało się w mojej pizzerii lub w jakimkolwiek innym.biznesie, to kolejną pizzę zawiozłabym sama jako właścicielka, za darmo, z winem, flaszką, bonem na kolejne pizze i długimi przeprosinami...

Przecież to skandal.
  • Odpowiedz