Wpis z mikrobloga

Niektórzy mają jednorożce na pizzy a ja dziś miałem coś mniej przyjemnego, ale nie mniej zaskakującego...
Dziś odebrałem pizze z pizzerii pepperoni po 1,5h czekania od kierowcy któremu nie chciało się wyjsc z samochodu a co tu mówić o dzień dobry.

Przecierpiałem, każdy ma zły dzień pomyślałem.. Jednak to co zobaczyłem w domu przerasta wszelkie rankingi chamstwa... W pizzy i sosie było naplute i to tak ordynarnie... a szkoda gadać zdjęcia w komentarzach.

Pizzeria z poznania, więc mam nadzieje, że ostrzege pare mirków ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#oszukujo #januszebiznesu #poznan #afera #pizza
DobreImbyzKarynomISebom - Niektórzy mają jednorożce na pizzy a ja dziś miałem coś mni...

źródło: comment_Rss5vgnF8lUkvIqTbAod6mcni3S7XVS6.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
nalezy sie pizzeri - ich wina ze takiego buraka na kierowce zatrudnili


@tomekpoziomek: weź się puknij w głowę skąd oni mają wiedzieć do robi ich kierowca i jak pracuje skoro nie ma na niego zażaleń?
  • Odpowiedz
@Adams_GA emm mam klika mniejsc w ktorych zamawiam jedzienie i serio nigdy nie spotkalem sie z jakims #!$%@? na twarzy dostawcy. Zawsze sa usmiechnieci/skupieni, nigdy nie mialem takiego doswiadczenia zebym musial zlazic na dol po zarcie. Ciekawe czy ten dostawca zostal wogole zwolniony. Niech odpowiadaja za to co sie stalo, a skoro juz poszlo w internet to mogliby sie jakos do tego ustosunkowac.
  • Odpowiedz