Wpis z mikrobloga

No i stało się! Serwis w końcu ruszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)


W związku z opóźnieniami mamy #rozdajo dla naszych kochanych Mireczków. Wśród plusujących rozlosujemy nasz Voucher o wartości 100 złotych!


Poza tym możecie sprawdzić różniaste możliwości naszego portalu. Zapraszamy na strony naszych partnerów, które będą stopniowo dodawane i aktualizowane. Poczytajcie o zbliżających się turniejach (na ten moment dostępny jest "Premierowy Turniej") oraz dowiedzcie się wszystkich najważniejszych informacji na temat samego serwisu.

Piszcie swoje uwagi oraz pytania - chętnie na nie odpowiemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Z okazji startu mamy dla Was jeszcze jeden prezent. W komentarzu wrzucimy #wolacz. Każda osoba, która da przy nim plusa, zostanie zawołana w następnym poście. Znajdziecie w nim kod, który po aktywacji na naszej stronie da Wam dodatkowe 20 HCN za darmo!


#hophands #oswiadczenie #startup #swieta
HopHands_pl - No i stało się! Serwis w końcu ruszył ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SPOILER

W związ...
  • 37
  • Odpowiedz
@HopHands_pl: Ktoś tu się pośpieszył z wypuszczeniem produktu w świat, masę błędów i niedociągnięć, interfejs mało przyjemny i nieintuicyjny. Próbujecie się wybić na wykopie i znanych tu śmieszkach, jednak pomysł z podawaniem danych personalnych w tym telefonu jest strzałem w kolano, szczególnie, że nie można wcześniej sprawdzić nawet byle gówno gierki. Stronie nie wróże sukcesu, zwykły hazardowy szajs nie różniący się niczym o od tej plagi sprzed lat jak Za10groszy.
  • Odpowiedz
@Bruszczetta: Wypuszczamy wszystko etapowo i dajemy użytkownikom Wykopu prawo pierwszeństwa u nas na serwisie. Specjalnie dla Was zrobiliśmy WykopBombę, nawiązaliśmy cenne znajomości i odwdzięczamy się wszystkim Mirkom za celne uwagi, porady i zaangażowanie. Mógłbyś podać konkretne rzeczy z tej masy błędów i niedociągnięć, żebyśmy mogli to sprawdzić i ewentualnie poprawić.

Wyobraź sobie, że w 2017 roku wygrywasz na naszym serwisie sztabę złota (inwestując powiedzmy 50 zł). Zapewne chciałbyś, żeby rozgrywka odbywała
  • Odpowiedz
@HopHands_pl: Tylko że podając dane bukmacherom masz praktycznie pewność że są one bezpieczne. Zakładając że rejestrujesz się u tych największych.. Wasz serwis to jest hazard. Taka bardzo nowoczesna i rozbudowana forma zdrapek. Nie odezwałbym się słowem gdyby nie te śmieszne próby tłumaczenia, że to nie hazard. Wpłacając 50zł możesz też zrobić kasę choćby na moich typach ale równie dobrze możesz przegrać bo będe miał gorszy dzień. Podobnie jak u Was (choć
  • Odpowiedz
@artem2x: U nas masz taką samą pewność dotyczącą bezpieczeństwa danych. Zainwestowaliśmy dużo czasu, pracy i pieniędzy - bezpieczeństwo użytkowników i równe szanse dla każdego są podstawą naszego pomysłu. Sprostuję od razu, że ze zdrapkami nie mamy nic wspólnego, a grafika HCNów (waluty HopHands) jest tylko zrobiona w stylu zdrapki. Na naszym serwisie rozgrywasz turnieje w nielosowe gry online o dane nagrody. Z czasem dodamy nowe gry jak i turnieje rozgrywane na
  • Odpowiedz
@HopHands_pl: No nie wiem. Może nie bukmaherka, ale trochę stron z nagrodami rzeczowymi (a także pieniężnymi) widziałem (głównie francuskich, polskich było kilka) – na żadnej z nich nie kazali podawać numeru telefonu, z kolei adres był potrzebny tylko w przypadku wygranej (obowiązkowe do samej gry było na przykład imię i nazwisko, którego nie można było łatwo edytować). Według mnie to nadmierne wyciąganie danych. Do tego na stronie jeszcze sporo rzeczy jest
  • Odpowiedz
@Krylan: Stawiamy na nogi ogromnego kolosa i udostępniamy Wykopowiczom etapowo serwis.
Ci, którzy są z nami od początku, śledzą nasze działania i czerpią z tego przeróżne korzyści.

Zapraszam Cię w takim razie do nas po weryfikacji serwisu przez payU (planowo - poniedziałek/wtorek), zobaczysz kolejne zmiany, dodatki oraz poprawki. Mam nadzieję, że z biegiem czasu dołączysz do nas i nie zawiedziemy Twojego zaufania.

Co do koniecznych danych, skonsultuję to z zespołem jak
  • Odpowiedz
@HopHands_pl: sprawdź sobie najpierw aspekt prawny swojej idei , bo wbrew pozorom tego typu konkursy mogą podpadać pod co najmniej kilka ustaw regulujących działalność. To raz. Dwa - pobieraj dokładne dane użytkowników dopiero przy wypłacie, lub jako blokada konta gdy syna wygranych przekroczy x zł. Efekt weryfikacji osiągniesz ten sam a konwersja rejestracji będzie wyższa
  • Odpowiedz
@krupek: Aspekty prawne sprawdzone i potwierdzone. Sprawę danych przekażę zespołowi jutro, sprawdzimy temat jeszcze raz i dam znać, ale na pewno masz rację co do konwersji rejestracji.
  • Odpowiedz
@HopHands_pl: "U nas masz taką samą pewność dotyczącą bezpieczeństwa danych."

A propo bezpieczeństwa danych, naprawdę zaoszczędziliście ~100zł na rok na certyfikat SSL?Co do formularza z podawaniem danych, serio zmieńcie to bo szkoda waszej pracy, strona ma zachęcać do zabawy, a takim zabiegiem powodujecie, że zapala się czerwona lampka. Jeśli dane będą niezbędne do wypłaty potencjalnej wygranej to wtedy o nie poproście, choćby miał to być skan dowodu, tak robi np 3gry.pl.
  • Odpowiedz
@HopHands_pl:
W sensie, że jak przychodzisz tu na wykop to dobrze by było jakbyś ze trzy słowa napisał o tym jak wygląda ten cały serwis bo jakbym klikał w każdy link, jaki ktoś wrzuci to długo bym sobie nie poklikał, a poza tym nie lubię spamowania i clickbaitów.
  • Odpowiedz
nas musisz posiadać umiejętności, a przy typowaniu polegasz na szczęściu i umiejętnościach innych

@HopHands_pl: co? bukmacherka to nie lotto. ty z tych co dla nich poker to tez gra losowa? janusz nie wypowiadaj sie o czyms o czym nie masz.pojecia.

a sam portal niby idee ma fajna ale ja tam nic nie ogarniam. jakies sklepy wlasne waluty tu jakos turniej tam jakas wyszukiwarka czegos dziwnego itd. no wchodzac tak ze 20min
  • Odpowiedz
@Errad: Pisaliśmy we wcześniejszych postach o naszym serwisie, ale mając na uwadze Twoją uwagę, stworzę mały elaborat na temat HopHands ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Haradrim: Przekazałem Twoje (oraz innych) uwagi zespołowi. Na pewno będzie debata na temat danych. Dzięki wszystkim za uwagi.

@Perlo: Pewne pojęcie mam, w pokera też grywam i chętnie bym Ci pokazał swoje umiejętności w grze o stawkę ( ͡° ͜
  • Odpowiedz