Wpis z mikrobloga

@gerard-kowalski: no właśnie nic. Zawsze zmieniałem system w telefonach z androidem, rootowałem, a tutaj odkąd mam OP1 kompletnie zdałem się na aktualizacje OTA. Tylko, że po którejś zaczał mulić jak #!$%@? :)
@inXe: a bateria działa tobie normalnie? Ja jestem wręcz pewien, że ma jakieś 60-70% pojemności. No ale przez ponad rok ładowałem go bezprzewodowo.
@WhyCry: Tak, nie zauważyłem jakiegoś spadku. Nawet przeciwnie, mam wrażenie że nawet trzyma dłużej niż kiedyś szczególnie teraz po zainstalowaniu tugapower
@WhyCry: Ja zamówiłem telefon 30.11 i dostałem takie same terminy jak ty. Natomiast wczoraj dostałem email z informacją, że telefon został wysłany. Tracking DHL pokazuje, że telefon jest w Poznaniu więc jestem ciekaw kiedy do mnie trafi. Strona oneplus pokazuje delivery dalej jako 3 stycznia więc jest to ciekawe.
@DevOps: bo to chyba najgorszy scenariusz, w razie gdyby nie mieli na stanie. Jeśli mój zostanie wysłany tak szybko jak twój to super, ale etui i szkło dopiero wysłali z chin, nie dojdzie na czas :/
a nie chciałem bulić 30 eur za takie tanie bajery od oneplus
@dominik007: Tak, w tym samym mailu. Na samym dole tabelki z elementami zamówienia jest podany DHL PL i numer do śledzenia. Na DHL krajowym widzę tę przesyłkę. Wysłaną ze Słubic...