Wpis z mikrobloga

@stekelenburg5: no i skąd ta radość? on jest tyle samo wart co pis,zresztą pokazał że jest zwykłą sejmową glizdą,pamiętam te jego obietnice o zmniejszaniu vat,podatków i jaki raj zrobi dla Polaków,nie wiem czym się tu jarać,no chyba że kogoś interesuje kolejna walka po-pis i liczenie,że tym razem może nie naplują obywatelowi w pysk po wygraniu wyborów
@Hamouma: Zgadzam się, różnica między PO czy PiS jest nie wielka, PiS nie które obietnice wyborcze wypełnił, a PO w polityce zagranicznej cechowała większa wstrzemięźliwość, i tyle różnic.

*
Polskość jako zadany temat… Wydawałoby się: tylko usiąść i pisać. A tu pustka, tylko gdzieś w oddali przetaczają się husarie i ułani, powstańcy i marszałkowie, majaczą. (…) Jak wyzwolić się z tych stereotypów, które towarzyszą nam niemal od urodzenia, wzmacniane literaturą, historią,
Przecież to ten sam sort co obecna władza.

@PerfectEquilibrium: No chyba nie...

Nie jestem fanem PO i nie uważam ich rządów za dobre (powiedzmy dostateczne), ale to mimo wszystko lata świetlne przed aktualną ekipą, która przez rok właściwie na każdym polu (ekonomia, ekologia, system emerytalny, wojsko) psuła Polskę. Roczne rządy PiS spowodowały więcej złego niż 8 lat rządów PO.

Jeśli dodamy, że w rządzie zasiadają jawni idioci (Szyszko, Waszczykowski, Jurgiel, Zalewska)
@NapalInTheMorning tyle że oni nie biegną na 800 metrów. Mówimy o roznicy w rozwoju a nie pozycji w peletonie. Czyli raczej pasują tu zwroty z rodziny "wyprzedza swoją epokę" czy "10 lat za murzynami" czyli jednak czas a nie odległość
@stekelenburg5: gurwa, biorąc pod uwagę co ten pis #!$%@?, to sam zaczynam za nim tęsknić. PO nienawidziłem i nienawidzić będę za wiele rzeczy, było #!$%@?, ale stabilnie. Za pis jest jeszcze bardziej #!$%@?, tylko, że niestabilnie. Każdego dnia nie wiadomo co prezes wymyśli, albo co gorsza Mateuszek. Z której strony nam się #!$%@?ą do kieszeni i kiedy będę musiał zacząć produkować gówniaki taśmowo, żeby wiązać koniec z końcem.