Wpis z mikrobloga

@morswin28: OVH też ma jeszcze daleko choć nie tak jak Aruba. A w US praktycznie nie istnieją. Bezpośrednią konkurencją dla nowej usługi Amazona będzie tu głównie DigitalOcean, Vultr i Linode. Z kolei na rynku europejskim to właśnie OVH i Aruba są blisko siebie.
dla cebularza może, ale ja nie o cebuli tylko o rynku. A na rynku taki ruch Amazona może zagrozić liderom. Aruba nie jest nawet w pobliżu.


@normanos: Skoro nazywasz ludzi którzy potrafią przeanalizować rynek i stwierdzić, że oferta Amazona tyłka nie urywa cebularzami to cóż...Ty jesteś chmurowym januszem.

Oferta jest fajna na rynek US, bo w EU jest tyle lepszych ofert dla "cebularzy" że hoho.
czy ja tego nie napisałem już z 10 razy? OCZYWISCIE JANUSZU ZE CHODZI O US.


@normanos: Więc dla mnie jak i większości ludzi z wykopu oferta nijaka i znika w gąszczu innych ofert.

Poza tym pozwolisz, że będę miał swoje zdanie w którym nie zgadzam się, że oferta Amazonu to nie bomba, a po prostu kolejna niewyróżniająca się oferta na rynku.

BTW. Jak nie masz argumentów to nie musisz na mnie
@coskoduje: ludzie z wykopu to akurat specyficzna grupa i dla nich wystarczy aruba i ovh ;)
mysle ze ludzie z DO też sie z toba mogą niezgodzić i już od rana robią w gacie i mają tajne posiedzenie ;)
ludzie z wykopu to akurat specyficzna grupa i dla nich wystarczy aruba i ovh ;)

mysle ze ludzie z DO też sie z toba mogą niezgodzić i już od rana robią w gacie i mają tajne posiedzenie ;)


@normanos: Nie ma to jak obrażać ludzi nie mając argumentów. No cóż, nawet na slack Ci piszą, że oferta nie jest taka super jak to opisujesz, ale jednak dalej brniesz.

Dla mnie EOT.
@normanos: i po co się kłócicie? Nie lepiej powiedzieć dlaczego jest lepsze od tych pozostałych? Ja tam na rynku NA nie znam się ale skoro ludzie mówią, że jest to średnia oferta na tle pozostałych firm z tamtego rejonu to w jaki sposób ma zagrozić? Tym, że nazywa się Amazon? tak średnio bym powiedział, bo przecież startu na rynek Europejski nie ma żadnego, a z tego co wiem to OVH ma
@normanos: Potraktuj to raczej jako moją osobistą opinię, ale taki ebay też miał zawojować w Polsce, a czy zawojował...

Podejście na zasadzie "to gigant" może nie działać, zwłaszcza kiedy na rynku funkcjonuje działająca całkiem sprawnie alternatywa.
Nie lepiej powiedzieć dlaczego jest lepsze


@lirycznywandal: nie jest lepsze, przynajmniej na razie.

Nie lepiej powiedzieć


To już zostało napisane tylko trzeba przeczytać ze zrozumieniem zamiast burzyć się.

skoro ludzie mówią, że jest to średnia oferta


nie ludzie tylko wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i to faktycznie jest średnia oferta. Ja tam dalej siedzę w DO i na razie nie mam zamiaru tego zmieniać, Amazon nie spełnia