Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej cenie w Polakach?
Życzliwość.
Przykład z dzisiaj. Kobieta kończy odśnieżać auto. Zostało jej dosłownie jedno machnięcie szczotką.
Przejeżdzająca obok druga kobieta zatrzymuje się i pyta: "Przepraszam bardzo czy będzie Pani wyjeżdzać"
Na co ta odśnieżająca: "Proszę mnie nie poganiać! Nie wiem ile mi to jeszcze zajmie! Prosze szukać innego miejsca!"

I tymi kilkoma słowami sprawiła, że i ja i ta szukająca miejsca będziemy mieli wspaniały dzień.

#polakicebulaki #logikarozowychpaskow #truestory #polska #polskiedrogi
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nocnica: jak się popluła że widać że bezdzietna jestem (ciekawe w sumie po czym) to pojechała szukać innego miejsca. A ja w sumie chciałam szybko skończyć odśnieżać bo zimno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mampomyslnalogin: a ja parkuję w ścisłym centrum, w mieście stołecznym złą sławą owianym, blok duży, miejsc ze 20 i nigdy się nie spotkałem z jakimiś problemami. Zawsze jak pytam, czy ktoś będzie wyjeżdżał, to ludzie mówią normalnie. Ba, jak na kogoś czekają, to wyjeżdżają, wpuszczają Ciebie, a sami stają w takim "zagajniku" z boku, gdzie mogą czekać. Raz widziałem też, jak koleś czekając w samochodzie specjalnie wysiadł, żeby pomóc manewrować
  • Odpowiedz