Wpis z mikrobloga

Mój różowy ma #aparat i generalnie lubi #fotografia ma jednak problem bo padł jej autofocus w obiektywie. Z tego co wiem, czasem go potrzebuje a póki co raczej jej nie stać na lepszy?
Canon zoom lens ef-s 18-55 mm 1:3.5-5.6 IS taki to o to sprzęt. Ile może kosztować naprawa tego? Bo ja się nie znam a w błąd też nie chcę wprowadzać.
  • 13
@Agemaker: o dzięki, jak masz może jakieś propozycje z innych przedziałów cenowych tak do 1000zł myślę to możesz podesłać. Święta idą a różowy i tak coś tam wspominał o nowym, może udałoby się coś zrobić w temacie :)
@definitelynotme Z nowego sprzętu to tylko lampy błyskowe mam nowe, cała reszta z drugiej ręki ;)

Allegro i OLX chociaż z tym drugim trzeba uważać, ja zawsze spotykam się i oglądam sprzęt bo raz mnie gościu na 2k zrobił. Z miejsc wartych uwagi to jeszcze giełdy na fb mi się przypomniały.
@definitelynotme: Tamrona 17-50 2.8 wyrwiesz juz za 700zł a to idealne szkło zamiast 18-55
Krajobrazy 10-22 tak, ale jeżeli ma chociaż tego 18-55 na zmianę, bo brak uniwersalnego obiektywu boli
Co do stałki 50mm to do tego tysiaka możesz kupić i 18-55 i 50 2.8, ale jest jedno ale, ten i ten obiektyw kup w najnowszej wersji, czyli z dopiskiem stm, już nie można powiedzieć, że kit jest do kitu, 18-55