Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czasami naprawde rece mi opadaja przez ludzi ktorzy tutaj siedza.
Pisze z anonima bo usunalem konto, ale od czasu do czasu tu wchodze.
Wchodze w gorace i co?
1. HEHE POLEJ SOBIE ZAMARZNIETA SZYBE WRZATKIEM MOWIE CI SUPER POMYSL
2. HEHE DOLEJ WODY DO WRZACEGO OLEJU BEDZIE FAJNIE MOWIE CI

Tak bardzo gardzicie karachanem a niczym sie nie roznicie od tych gnojkow. Nie mowiac o tym ze wiekszosc tutejszej mowy to gwara rodem z chanow. Tak samo memy. Tak samo zarty z JP2, Magika. Kiedys wykop wyrzekal sie tego ze obrazanie papieza/magika/itd. to robota wykopu bo tak naprawde to karachan. A teraz? Wystarczy spojrzec na pewne tagi gdzie non stop ludzie wrzucaja "super memy" z papiezem, magikiem, itd.
No ale dobra ja nie o tym.
Chodzi o te durne wpisy wrzucone przez studenciakow.
Owszem zaraz mi ktos pewnie napisze

HEHE ALE SELEKCJA NATURALNA ZA GLUPOTE SIE PLACI

Tylko zwroccie uwage na to, ze siedza tutaj tez dzieci. Albo osoby, ktore moga nie posiadac takiej wiedzy. Fakt, jest to wiedza podstawowa, ale jednak moze komus to umknac, albo moze ktos po prostu tak wierzyc w to co jest napisane na wykopie, ze nie pomysli ze to jest "niewinny zart".

Pamietam jak kiedys karachany wrzucaly "smieszne obrazki" z robieniem krysztalow, ktore tak naprawde byly trucizna i mogly spowodowac uszczerbek na zdrowiu. Tez planujecie cos takiego zrobic? Bedzie beka gdy ktos trafi do szpitala lub umrze?

Pomyslcie troche nad soba...
#gorzkiezale #wykop

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 25
Właśnie tutaj widać zwycięstwo portalu o papieżu kurtka.zip. Jego obrazoburcza kultura wyszła poza ten domek na drzewie.