Wpis z mikrobloga

@horhando: a ja mu się nie dziwie - zazwyczaj na OLX spotykasz albo osoby, które podjadą, obejrzą i wezmą, albo takie, które przez pół dnia będą Ci truły dupę "a bo rysa tu, czy się światło odbija?" albo "a jak Pan ogólnie oceni X?" albo "czy czytał Pan na forum, że egzemplarze z 31 lutego miały fabrycznie rysę pod numerem IMEI?".

I niestety, nie każdy ma czas się pieścić z
  • Odpowiedz
@horhando: Musisz tez zrozumieć kupujących- przeglądamy (jestem w trakcie kupna padlowoza, wiec rozumiem pytającego) masę samochodów. I myślę, że to nic złego, że poprosił. Glupia klapka często decyduje o wyeliminowaniu auta lub nie. Ciężko obejrzeć wszystko oglądając tylko zdjęcia.
Pozdrawiam
  • Odpowiedz
@slusar_o2: mam do przejechania cały Wrocław, czyli godzina tramwajem w jedną stronę, więc nie wiem, czy to tak mało. Napisałem, bo nie chciało mi się iść po telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wkurza mnie jak ktoś w ogłoszeniu pisze o jakiejś wadzie, a potem nie pokazuje jej na zdjęciach
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: JA #!$%@? JAK MNIE #!$%@?Ą TAKIE CIOTY, NO #!$%@?. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY ROZMÓWCA TELEFONICZNY OO JAKA DOBRA TELEFONICZNA, PODKREŚLAM TELEFONICZNA ROZMOWA. A WY CO NADAL PEDALSKIE WIADOMOŚCI?
  • Odpowiedz