Wpis z mikrobloga

@Joz: dzisiaj na główną weszła tabelka z artykułu z interii, wg której będziemy płacić dwa miliardy euro akcyzy za czinkłeczento. Oczywiście, dzięki biedocie umysłowej użytkowników wypok pe el, ale też pewnie akcji zorganizowanych trolli, pokroju @Goofas @Internet_the_explorer czy inne @Lukardio. Trzymam konto w tym bajzu tylko po to, by ktoś prostował te wasze "goebbelsowskie" sztuczki. Wziąłem w cudzysłów, bo propagandę to wy robicie z gracją chorego na epilepsję drwala. Do
@Lukardio: Jedno jest pewne. Twoje posty to dziecko albo skrajnej głupoty, albo zwykłego cynizmu. W świecie informacyjnego fast foodu, gdzie ludzie czytają tylko nagłówki i na ich podstawie drą szaty lub pałują Wiplera, może i takie prostactwo ma szansę na sukces. Merytorycznie, twoje posty to żeżuncja, dla kogokolwiek powyżej gimnazjum. Robotę robisz natomiast ilością. Chcąc rzeczowo się odnieść do wszystkich absurdów, człowiek który chodzi do pracy, po prostu nie wyrabia. Smutne
@Lukardio prosiłbym jednak, abyś nie cytował moich wpisów w kontekście prywatnych wojenek, bo pisząc o propagandzie na wykopie, miałem na myśli między innymi właśnie ciebie. Loginów nie podałem tylko z czystej przyzwoitości (jak rozumiem taki termin jest wam zupełnie obcy), bo jakby niewiem jak było parszywe wasze zajęcie, to jednak zawsze jest to praca z której się utrzymujecie.