Wpis z mikrobloga

@S-Type: tu wczoraj byl Mirek, ktorego zona nie mogla. Ile czasu by musial czekac, zanim by nie znalazl dupy na boku? Albo jak sie tu ludzie zalą, ze zonaci a seksu brak. Jakby mieli takie warunki to pewnie by i poszli.
@bacanahali Po porodzie moja żona "nie mogła" przez prawie rok i nawet nie przyszło mi do głowy zdradzać. Dla mnie w małżeństwie liczy się przede wszystkim odwzajemniona miłość, a reszta jest przyjemnym dodatkiem. Rozumiem, że każdy ma inne potrzeby, ale nic nie usprawiedliwia zdrady. Wolę myśleć głową, bo fiut to dobry kompan, ale kiepski doradca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli ludzie mają problemy w małżeństwie to przeważnie się
@S-Type: Po porodzie sie nie liczy - kazdy przez to przechodzil (ja tez) i jest to jak najbardziej usprawiedliwione. Jedne boli, inne mają blokade psychiczną, ze bedzie bolalo jak poród. Ja mowie o sytuacji, gdzie kobieta nie chce sexu, bo kurde jakieś wydumane teorie - za wczesnie, za póżno, jadłam, nie jadłam, za ciemno, za jasno. I ciągle zmęczona. Ale generalnie w związku jest miło, tylko seksu brak. Szkoda sie rozstawac,