Wpis z mikrobloga

No i Octavia Scout pojechała do ciepłego parku prasowego na kąpiel i odkurzanie.
Oczywiście nie oddałem jej takiej jak na zdjęciu, ale pamiątka po "terenowym" teście Scouta pozostała.
Ale i tak najbardziej będę tęsknił za fabrycznym Webasto (,)
Pełny test niedługo na carburatorze, kto zainteresowany proszę śledzić mój tag #carburator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #samochody #skoda
macq2309 - No i Octavia Scout pojechała do ciepłego parku prasowego na kąpiel i odkur...

źródło: comment_bT43lWdPpywwLPTReldUctbzaNv0VScZ.jpg

Pobierz
  • 15
@macq2309: Webasto jest super, szkoda, że tak rzadko ludzie je kupują (dość droga opcja) ja bym wolał zamiast bzdurnych dodatków, wyręczaczy we wszystkim i innych nianiek mieć webasto. Przed pracą auto nagrzane, po pracy auto nagrzane - miodzio
@frems: 145k cennikowo, wiadomo że w salonie nieco mniej.
Z wyposażenia ma szklany dach, skrętne biksenony, 500-watowy zestaw audio canton, nawigację, webasto, wifi, skórzaną tapicerkę z alcantarą, dsg i 180 konną benzynę 1.8 tsi, fotochromatyczne lusterka (również zewnętrzne), dostęp bezkluczykowy i elektrycznie otwieraną klapę bagażnika. Generalnie bardzo dobrze wyposażona.
@macq2309 no to fakt ładnie dopakowana. Nie wiedziałem że za taką cenę można mieć już samochód tak dobrze wyposażony. Siedzenia welurowe mam nadzieję?
@frems: ogólnie dramatu nie ma, chyba że zostawi się np otwarty szyberdach albo światło pada przez dłuższy czas idealnie na fotel. Krótkie wietrzenie przed jazdą zazwyczaj załatwia sprawę, przynajmniej dla mnie. (nie zmienia to faktu, że najlepiej mieć i wentylację i ogrzewanie fotela)