Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich MotoMirków i MotoMirabelki.
Z racji tego, że większość zakończyła już sezon motocyklowy to postanowiłem stworzyć listę naszych wykopowych motocyklistów i motocyklistek z okolic #katowice czyli #piekaryslaskie #bytom #tarnowskiegory #chorzow #swietochlowice #zabrze #radzionkow #gliwice #pyskowice #rudaslaska #mikolow #myslowice

Dobrze by było z kimś polatać w przyszłym sezonie, a jak się zbierze większa ilość osób to może jakiś zlocik, kto wie.
Jeśli ktoś ma ochotę to proszę się wpisywać w postach poniżej, listę będę aktualizował na bieżąco.
Wystarczy podać samą miejscowość.

#motocykle

1. @Tiazz - Piekary Śląskie
2. @Grabkaman - Mikołów
  • 37
@michalpiec: Miotało mną samochodem na zimówkach a co dopiero na motocyklu. Na szczęście wczoraj byłem tylko motocykl zatankować i przygotować do zimowania. Jak dla mnie 27 listopada to tak w sam raz na koniec sezonu.
Aktualna lista 28.11.2016 21:20

1. Tiazz - Piekary Śląskie
2. Grabkaman - Mikołów
3. Brick - Mysłowice
4. FLAqMastah - Tarnowskie Góry
5. Sebawo - Ruda Śląska

@FLAqMastah: dopisałem
@sebawo: Ciebie też dopisałem, bo w końcu nie trzeba razem śmigać po 200 km/h. Jako motocykliści przestrzegamy przepisów, a i 125 też swoje pociśnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Raqie: Nie robić nic na siłę na egzaminie, jak się nie zmieścisz to lepiej ominąć słupek i zrobić jeszcze raz niż iść od razu do domu. W WORD Bytom ten gladius był tak rozklekotany, że każdy z nas powtarzał slalom wolny.
Co do ósemki to instruktor mnie uczył żeby kłaść się razem z motocyklem w zakręt, ale to ma jedną zasadniczą wadę, skręcisz do ogranicznika to automatycznie się podeprzesz nogą. Osobiście