Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam poważny problem. Poznałem dziewczynę, z którą spotykam się od +/- 2 tygodniu. Czuć wyraźnie chemię między nami. Wczoraj byliśmy ze sobą bardzo blisko Całowaliśmy się, rozbierałem ją, jednak, kiedy ona zaczęła to robić ja to przerwałem, #!$%@?łem mówiąc dosłownie. Skończyłoby się na seksie a wyszło, że musiałem naszą grę kończyć na etapie całowania. Zapytacie dlaczego? Mam cholerne kompleksy. Na punkcie wyglądu mojego brzucha, który jest hmm 'obwisły'. Nie, nie mam otyłości, nadwagi. Przynajmniej teraz. Kiedyś ważyłem 120kg, schudłem w bardzo krótkim czasie i teraz wyglądam jak "skinny fat". Generalnie jest szczupłej budowy (80 kg - 185 cm), ale mam wyraźnie zaznaczony brzuch z odstającą, zwisającą skórą. Nie mogę się przemóc i po prostu rozebrać przed nią. Paraliżuje mnie ten strach. Nie wiem co mam zrobić, proszę poradźcie :( Wczoraj czułem takie zażenowanie ze swojej strony. Porozmawiać z nią o tym? Jak zacząć? Będę wdzięczny za pomoc...
#przegryw i może zahacza to trochę o #tfwnogf bo niedługo może tak być.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7