Wpis z mikrobloga

Na co Maciejczuk wydal 3 tysiace zlotych?

Niektore wypoki oskarzaly mnie o negatyw, o psucie wizerunku Polski i tak dalej.. Takim ludziom mozna pluc w twarz, bic po mordzie i oni beda mysleli jak maja upasc na kolana, zeby nie obrazic napastnika. Mirki i mirabelki do takich nalezec nie moga, prawda? Tymczasem, postanowilem zrobic cos pozytywnego. Ciekawe czy wam sie spodoba... Kto pierwszy rozszyfruje o co chodzi ten dostanie prezent z Moskwy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#maciejczuk #rosja
tomasz-maciejczuk - Na co Maciejczuk wydal 3 tysiace zlotych? 

Niektore wypoki osk...
  • 19
@tomasz-maciejczuk: Polityka ustępstw i całowania wszystkich po stópkach i liczenie że "dobry Pan" wynagrodzi nam nasze posłuszeństwo to konsekwencja syndromu kolonialnego. Niestety taka polityka w praktyce nigdy nie działa (patrz na choćby przykład litwy)
Kraje nie mają przyjaciół ani wrogów mają jedynie interesy.
Na co Maciejczuk wydal 3 tysiace zlotych?


@tomasz-maciejczuk: Wydałeś je na fundusz wspierania panslavizmu ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit: A nie inaczej. Maciejczuk wydał je na fundusz wspierania panslavizmu
@tomasz-maciejczuk: Ja się nie martwię, że za Twoją sprawą mocarstwo rosyjskie zrówna Polskę z powierzchni ziemi. Po prostu będąc częścią programu propagandowego i przyjmując swołoczańską retorykę, zwyczajnie utwierdzasz w przekonaniu zindoktrynowaną część widzów, że Polak chce zagłady Rosjanina.

Twoja odwaga została wynagrodzona. Mimo, że w Polsce nierozpoznawalny, to w dużo większej Rosji pojawiłeś się na językach tamtejszej ludności. Rozumiem, ze jako szaraczek nie miałbyś szans się tam utrzymać.
@PiccoloColo: a jak wytlumaczysz to, ze na ulicy Rosjanie podchodza i mi gratuluja? Jak wytlumaczysz, ze dziewczyny wysylaja mi swoje fotki w bieliznie i proponuja spotkania? Jak wytlumaczysz to, ze rosyjska prawica popiera i szanuje moje dzialania? Jak wytlumaczysz to, ze mam 1400 wiadomosci na VK - wiekszosc z poparciem? Jak wytlumaczysz to, ze nawet ludzie z Jednej Rosji dzwonia do mnie i mowia, ze "cholera, stary, no masz troche racji
@tomasz-maciejczuk: Widzisz Tomek, z opozycją jest tak, że nawet gdybyś uraził ich dumę, to mimo wszytko przełknęli by goryczką ślinę i wspieraliby wroga swego wroga. Podobnie może być z szarą ludnością, która już nie łyka putinowskich bajeczek. Twoja agresja to nadal woda na młyn dla części polakofobów. Wczułeś się w to, jakbyś był jednym z nich, sęk w tym, że nadal jesteś Polakiem na rosyjskiej ziemi. Podkulanie ogona to nie jest
@tomasz-maciejczuk:
Chłopie nie wiem co o tobie myśleć.
Idziesz do ruskiej TV i powtarzasz tezy wpisujące się w ruską propagandę.
Niech zacytuję @szczur który przetłumaczył fragmenty twoich wypowiedzi.

Z Estonii do Petersbugra bardzo blisko. Jeszcze nam jest potrzebna Finlandia w NATO. Żeby w przypadku wojny na was nacierać, żeby z wami walczyć na waszej ziemi.


Przecież rosja cały czas buduje obraz NATO, które ją osacza i chce ją zniszczyć. Kreuje syndrom