Wpis z mikrobloga

Gonciarz sprzedaje zeszyty, co @GracekPL zauważył już w tym wpisie.
Dla mnie jednak interesujące jest coś zgoła innego: zestaw pięciu zeszytów (a więc około trzystu czystych kartek) kosztuje 45 złotych. Natomiast niespełna dwieście kartek w Wybuchające Beczki oraz ponad trzystustronicowe Webshows kosztują odpowiednio 29,90 i 39,90.
Wniosek wysnuwacie już pewnie sami, bo jest niesamowicie prosty – czysty papier jest wart więcej, niż papier zapisany słowem Gonciarza. I on zdaje sobie z tego sprawę.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gonciarz #polskiyoutube #heheszki
  • 14
@phreaker: po co macie ten ból dupy z Gonciarzem ? Gościu robi biznes i tyle .
Co Wam broni żeby też krecic filmiki na yt i na tym zarabiać ? Brać tylko smartfona lub aparat do ręki i działać .
Mi osobiście jego vlogi się już znudziły a biznesy i patronite niech sobie tam robi.
Każdy z Was gdyby miał możliwość pozyskania hajsu robil by wszystko żeby go mieć.
Nie oszukujmy
@phreaker ja nie mam bólu dupy tylko wyrażam swoją opinię xd ból dupy jest wtedy jak ktoś robi #!$%@? z logiki xd

@petrodolan to co z tego że sprzedaje tak drogo zeszyty przecież nie kaze nikomu ich kupować xd też możesz sobie założyć sklep i sprzedawać zeszyty po 200zl xd ja #!$%@? co nie przystoi ? A jak gowniarzowi matka kupuje buty za 300zl to też nie przystoi? Xd
@durielek: bo gimnazjalista nie zarabia, nie ma poczucia wartości pieniądza, ani tego, że robi się go w ch... wpychając mu zeszyty za 45zł, zarabianie na dzieciach jest dla mnie mało moralne i oceniam tylko tą stronę (nie "biznesową")
@kopek: Super logika. Robić można wszystko, ale komentować już wszystkiego nie można. Ciekawe kiedy zamordyści opinii zrozumieją, że tak samo jak każdy może robić i zarabiać na czym chce, tak samo ktoś inne może skomentować, wyśmiać i skrytykować takie działanie.

A ból dupy tylko macie dlatego że ktoś ma lepiej i tyle .

@kopek: Twoją logiką i stylem wypowiedzi: "Ale masz ból dupy, że ktoś sobie coś w internecie napisał.
@Postronny gdzie napisalem że nie można czegos komentować i negować ? Xd ja #!$%@? mirko Was niszczy i Wy macie być przyszłością tego kraju ? Nic tylko spakować Was i na Sybir bo nie rozumiecie prostego przeslania prostego człowieka xd
Mi tylko jest przykro że tak dużo ludzi wyśmiewa Gonciarza bo gościu zarabia dobre pieniądze i robi to co lubi - większość ludzi o takim czyms marzy ale mało kto do tego
@kopek: To, że coś przynosi zyski finansowe nie oznacza, że nie jest czymś obiektywnie głupim, chamskim, idiotycznym, złym, ogłupiającym. Przecież ludzie zarabiają rzeczy na o wiele głupszych rzeczach niż zeszyty Gonciarza. Co to ma do ogólnej opinii na ten temat? Dlaczego korzyść finansowa ma dawać immunitet na komentowanie i krytykowanie? Zanim zaczniesz ubolewać nad przyszłością kraju i mentalnością ludzi zrozum, że wszystko może podlegać krytyce, szczególnie gdy jest publicznym działaniem.

Przykład: