Wpis z mikrobloga

Teoria Wielkiego Podrywu - Chryste jaki to jest g---o serial, masakra, oglądnęłam może 5/6 odcinków i to jest przykre... do tego ktoś mi powiedział, że jakaś "Bazinga" to najśmieszniejsza scena w serialu... obejrzałam ją, potem zwątpiłam w ludzkość.

#gownowpis #serial #seriale #niepopularnaopinia ?
Anck-Su-Namun - Teoria Wielkiego Podrywu - Chryste jaki to jest g---o serial, masakra...
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Anck-Su-Namun: Po prostu nie przepadasz za tego typu humorem. Ja uwielbiam takie klimaty jak z filmu Zemsta frajerów. Zwłaszcza różowym nie przepadają do gustu i w zasadzie bardziej do męskiej części zostały skierowane.
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: jeden z moich ulubionych seriali (nie oglądam dużo), który oglądam na bieżąco i zgadzam się z opinią @Bzionek - nie jest tak dobry jak poprzednie sezony. I dla mnie Przyjaciele to też raczej crap, kilka odcinków obejrzałem i tam to dopiero suchy humor jest
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun: Możesz lubić różny humor, ale jak nie ogarniasz tematyki RPG, fantasy, komiksów, świata nauk ścisłych i ogólnego bycia komputerowym no-lifem to sporej części żartów nie załapiesz i będziesz narzekać...
Zwłaszcza, że pierwsze odcinki/sezony były mocno osadzone w tych klimatach i sporo żartów na tym bazuje.

Dlatego też nerdzi narzekają na nowe sezony, bo są bardziej przyjazne dla większej rzeszy odbiorców, podczas gdy sporo nieznaznajomionych z tematem osób narzeka na
  • Odpowiedz
@jaskrawybogdan: Dokładnie. Oglądam ten serial od początku z moją dziewczyną i zauważam, że im dalsze sezony tym mi się mniej podoba, a jej bardziej ;)
Z "beznadziejnych nerdów-samotników" przeszli w typowe "związkowo-społeczne" tematy, w których to lubują się panie.

Kiedyś to był serial o 4 kompletnych nerdach i ich odchyłach, a teraz to serial o 3 parach i ich hinduskim kumplu - metroseksualnym nieudaczniku :P
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: mało tego, samo bazinga! było całkiem zabawne gdy znało się kontekst i postać Sheldona czyli piwniczarza z wieloma zaburzeniami społecznymi i JEGO rozumienie poczucia humoru. Teraz to już nawet nie wiem czy dalej ma to taki kontekst
  • Odpowiedz
@Anck-Su-Namun to jest jedna z najgorszych scen w tym serialu ale spoko, mozna go latwo ocenic po niej c'nie ? ( ) ,jezus k---a ja p------e 'ogladnelam' .... Mam ochote rozstrzelac kazdego kto tak pisze
  • Odpowiedz