Wpis z mikrobloga

może ruskich mamy w dupie? ...


@jack-lumberjack: No chyba nie bo portale straszace ''islamizacją'' chetnie publikuja teksty o Rosji swiadczace o rzekomym zwalczaniu tego problemu w tym kraju. Na prawicowych profilach lataja memy z wymyślonym tekstem Putina o Islamie. Publikowane są fejkowe newsy o tym,że Rosjanie przegonili uchodźców i wywołuja podziw polskich internautów narzekajacych na zniewiescienie Europejczyków.
Czyli jednak te środowiska, które mam na myśli nie mają Rosjan w dupie. Po
  • Odpowiedz
Czyli jednak te środowiska, które mam na myśli nie mają Rosjan w dupie. Po prostu publikuja propagande jaka im odpowiada.


@szurszur: może inaczej:
polskojęzyczne tuby ruskiej propagandy publikują co trzeba, niestety "środowiska" łykają to jak młode pelikany, bo jest to zgodne z ich wizją świata. Idealna sytuacja dla kacapa.
  • Odpowiedz
@Siotson: To bez znaczenia w kontekscie w jakim ja piszę. Ja nawiazuje do propagandy, która dokonując selekcji informacji chetnie przedstawia Rosje jako przykład dla Europy w kwestii imigrantów. Ciekawe, że ich odpowiednicy z Rosji w tych kwestiach sie z nimi nie godzą i widza to inaczej.
Zreszta dla polskich przeciwników imigrantów narodowosc nie ma znaczenia, ale wiara i inna kultura.
  • Odpowiedz
@szurszur: Widzę u ciebie demagogie. Ostatnio na głównej było o 17 letnim imigrancie który w Niemczech zabił dziewczynę. Wypuszczono go na wolność po kilku miesiącach
A zabijanie lub więzienie chorych psychicznie ludzi jest nieetyczne i sprzeczne z każdym kodeksem karnym na świecie. Tacy ludzie potrzebują opieki psychiatrycznej i leków w oddziale zamkniętym
  • Odpowiedz
@crystaldragon: No ja pamietam jaki był krzyk, gdy w Szwecji tam podano, że zabójstwo dokonane przez imigranta nie ma zwiazku z jego wiarą a wynika z problemów psychicznych. Wykopki dodawały tam obrazki o upadku Szwecji itp.
  • Odpowiedz
@szurszur: Przecież każdy średnio ogarnięty człowiek wie że w Rosji jest masa muzułmanów i Azjatów - przecież są krajem wieloetnicznym/wielorasowym od początku XVI wieku... W przypadku Szwecji mamy do czynienia z ideologicznie motywowaną polityką inzynieri etnicznej - konsekwencjami czego jest katastrofa polegająca na zmianie homogenicznego kraju w śmietnik 3 świata.
  • Odpowiedz