Wpis z mikrobloga

Muzułmanka z Uzbekistanu, która jakiś czas temu ucieła głowę małemu dziecku i paradowała z nią po ulicy w Moskwie została zwolniona z odpowiedzialności karnej podał wczoraj RT. Bedzie leczona psychiatrycznie.
Gdyby to było na Zachodzie już byłby jakiś artykuł z płomieniem o upadku Europy.

źródło rus

#rosja #neuropa
#4konserwy
Pobierz szurszur - Muzułmanka z Uzbekistanu, która jakiś czas temu ucieła głowę małemu dzieck...
źródło: comment_iR5nLOvtPL7yWPOyDpHxNHXqFWZOlnj8.jpg
  • 25
@szurszur: sam napisałeś, że została zwolniona z aresztu, bo będzie leczona psychiatrycznie. Więc nie wiem w czym problem.
Problem by był gdyby została zwolniona i #!$%@?. I wpuszczona na wolność.
@szurszur: ja też nie. Ale nie wizualnym go również, gdyby tak się stało w innym kraju, a jak dam napisałeś, byłoby hurr durr, a że w Rosji to luz. Tylko że to jest pierwszy taki przypadek. Znaczy że leczenie psychiatryczne. Także trochę inwalida Twój post :D
@Xax92: Nie ma znaczenia który to jest przypadek. Zreszta sprawdzłes ile takich było naprawde? Gdzie i jak to zrobiłes? Przeciez gdybym nie ja to nie wiedziałbyś nawet o tym zdarzeniu bo prawackie stronki kolportujace takie informacje sa nastawione na atakowaniu Zachodu i powtarzanie bredni z Rosji.
A w poszczególnych krajach zachodnich to było po kilka?