Wpis z mikrobloga

  • 0
@wygibus mokrej 100g dziennie, sucha tez po prosru zostawiaj. Kot wychodzący i tak sobie coś znajdzie. :) w razie pytań możesz też pisać prywatnie :)
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: Ja sądzę że OP sobie z nas jaja robi, kotka nie zabiedzona, futro puszyste, wibrysy w porządku. Wygląda na kota który ma dobrego właściciela... ostatnie zdjęcie mnie utwierdziło bo koty to dosyć nieufne stworzenia na pewno na tyle nieufne żeby się rozwalić w takiej pozie na kolanach kogoś którego nie znają ;)
  • Odpowiedz
@wygibus: super, że pomogłeś kotkowi! Musiała wyczuć, że z Ciebie dobry człowiek skoro sobie wybrała Twoją wycieraczkę. Zrób jej jakieś ładne zdjęcia i daj ogłoszenia w necie, może ktoś przygranie. Możesz też spróbować odczulania córki, znam jeden przypadek gdzie zadziałało :)
  • Odpowiedz
@nika_blue: dałem na pejsbuka, a znany jestem w mieścinie także ten, może właściciel się zgłosi. Jeszcze po osiedlu hasło rzuciłem. Po naradzie rodzinnej, jeśli się właściciel nie odnajdzie, to przygarniamy. Z królikiem już się zapoznała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: Twój nick kojarzy mi się z pewnym kolegą, który jest przedstawicielem handlowym..., ale to już może na pw. Czytałem właśnie, że to chodzi o kocie białko Fel D1 zawarte w ślinie.
  • Odpowiedz