Wpis z mikrobloga

Wg @Moderacja @wykop nie jest "propagowaniem przemocy" głoszenie publicznie oraz zachęcanie rozmówcy do "szczerości", że możliwość uniknięcia kary za dokonanie gwałtu jest przesłanką do jego dokonania...

...możliwość uniknięcia kary za dokonanie gwałtu jest przesłanką do jego dokonania...

też byś zgwałcił gdyby nikt się nie dowiedział, bądźmy szczerzy.


"Szczerze" taki pogląd wyznaje TUTAJ, określający samego siebie "ludzkim śmieciem", @PrzegrywWykopek

Podzielają to zdanie @bobik314, @Szaklak, @NH35, @Formek21


#moderacjacontent #gwalt #przestepczosc #prawo
microbid - Wg @Moderacja @wykop nie jest "propagowaniem przemocy" głoszenie publiczni...

źródło: comment_0j7HU6NrPjzv6cn8EofLeiBWv4VfL4Nz.jpg

Pobierz
  • 28
@bobik314: Że zgadzasz się ze stwierdzeniem, iż możliwość uniknięcia kary za dokonanie gwałtu jest przesłanką do jego dokonania? Ma się rozumieć.

@PrzegrywWykopek: Jak można było się domyślić nie stać cię na nic więcej niż tylko sprowadzanie do poziomu, który sam nazwałeś poziomem "przeciętnie inteligentnego ludzkiego śmiecia". Wiesz co masz zrobić. Jeżeli dobrze poznałeś samego siebie, to musisz podzielać przekonanie, że bez ciebie będzie tutaj znacznie lepiej.
@microbid: Nie zgadzam się "możliwość uniknięcia kary za dokonanie gwałtu jest przesłanką do jego dokonania".

Natomiast uważam, że to Ty powinieneś sięgnąć po poradę na temat Twoje stanu zdrowia umysłowego.
też byś zgwałcił gdyby nikt się nie dowiedział, bądźmy szczerzy


@bobik314: Zapewne nie odpowiesz jak to zdanie rozumiesz, ale chociaż z troski o swoje zdrowie umysłowe zastanów się co oznaczają te słowa i dlaczego wywołują w tobie odczucia przychylne, dlaczego zdobyłeś się na "szczerość", by przyznać im słuszność. Jeżeli masz trudność w uchwyceniu istoty tego zdania, to oddziel formę od treści i zamień zgwałcenie na coś mniej rażącego, jak okradzenie, lub
@bobik314: Tak, domyślam się, że słowa zachęcające do gwałtu, o którym nikt ma się nie dowiedzieć wywołują w tobie uciechę. A teraz pomyśl o stanie swojego zdrowia umysłowego.
@microbid: Ja, jak również wszyscy o których wspomniałeś @Szaklak, @NH35, @Formek21 w życiu pewnie nikogo nie zgwałcą. Sam ich nie znam, domyślam się, z pewnością mogę tylko mówić o sobie - że ja nikogo nie zgwałcę.

Moje zdrowie umysłowe jest na tyle dobre, że nie doszukuję się w kliknięciu plusa na jakieś wypowiedzi chęć zgwałcenia kogoś. Popatrz na siebie, siedzisz na wykopie, zobaczyłeś że sobie kliknąłem plusika gdzieś i
@bobik314: Nie ma to jak samemu poddać w wątpliwość wyrażony przez siebie sąd – uwaga do pierwszych dwóch zdań.

zobaczyłeś że sobie kliknąłem plusika gdzieś i teraz wmawiasz mi, że chciałbym kogoś zgwałcić.


Stwierdzam, że wyrażasz przychylność wyrażonemu zdaniu. Zdanie to nie tyle oddaje "chęć zgwałcenia", co wyraża gotowość wykorzystania okoliczności oraz zachęca czytających do "szczerego" przyznania, że to przekonanie jest im bliskie. Wychodzi na to, że tobie ono jest bliskie.
microbid - @bobik314: Nie ma to jak samemu poddać w wątpliwość wyrażony przez siebie ...

źródło: comment_c2B40jl7RRRTJ291y5UPHXgGzqUeBEtL.jpg

Pobierz
mając twój poziom intelektualny nigdy nie załapiesz tego


@PrzegrywWykopek: Ty nawet składnego zdania nie umiesz napisać. Znowu zrównujesz wszystkich do siebie. Przypuszczam, że rzeczywiście na nic innego cię nie stać i twój opis jest zgodny z prawdą.