Wpis z mikrobloga

@Slonx: mi się wydaje że to troll, ale nawet jeśli się mi źle wydaje, to ma trochę racji, wszystko zależy od tego z iloma kobietami się znasz i na jakim poziomie ta znajomość się znajduje.
  • Odpowiedz
@ediz4: Znowu. Ja p------ę...
Nawet definicji ci się nie chciało przeczytać.

uproszczenie wypowiedzi poprzez przedstawienie jej w postaci niekompletnej lub zastąpienie jej innym, krótszym określeniem, czasem prowadzące do nieporozumień


Rozumiesz zatem że zamiast napisać "mają miałkie zainteresowania" użyłem uproszczonego określenia "brak zainteresowań" które tak pięknie się trzyma definicji, że nawet doprowadziło
  • Odpowiedz
@NormanCroucher: Dałem ci przykład poprawnie sformułowanego skrótu myslowego a Ty nadal nie potrafisz zrozumieć że zmieniłeś jego wypowiedź zbyt radykalnie żeby można było ją traktować w tym kontekście.

Jak będziemy gadać o książkach i powiem że "nie lubię Sapkowskiego" to zarzucisz mi że zmieniam sens zdania bo powinienem powiedzieć "nie lubię książek Sapkowskiego"?....

To byłoby nieporozumienie. Zmiana sensu z "coś jest ale niezbyt mnie interesuje, jest miałkie" na "nic tam
  • Odpowiedz
@ediz4:

Dałem ci przykład poprawnie sformułowanego skrótu myslowego a Ty nadal nie potrafisz zrozumieć że zmieniłeś jego wypowiedź zbyt radykalnie żeby można było ją traktować w tym kontekście.


Ale to nie ty decydujesz o tym co jest poprawne tylko
  • Odpowiedz
@Slonx: Bez złośliwości powiem Ci - zakończyłem w tym wątku rozmowę z tobą wyżej a Ty nawet teraz podpinasz się pod rozmowę z innym użytkownikiem
@NormanCroucher:

Normalny człowiek rozumie...

Tak samo normalny człowiek rozumie...
  • Odpowiedz
  • 1
@ediz4

Bez złośliwości powiem Ci - zakończyłem w tym wątku rozmowę z tobą wyżej a Ty nawet teraz podpinasz się pod rozmowę z innym użytkownikiem


No chyba Ci się coś pomyliło. Załóż sobie własny wątek i tam dyskutuj wobec tego.
  • Odpowiedz
@Slonx: mizogonia kiedys - "nienawidze szmat, tluklbym je"
"mizoginia" dzisiaj - kobiety maja zazwyczaj inne zainteresowania, wiec ciezko z nimi znalezc wspólny język

To co tu wstawiłeś jest żałosne. Probujesz na siłę wyszukiwac cos, czego tu nie ma. Jesli TO mial byc przyklad mizoginiix to najlepszy przyklad na to, ze tacy jak ty to zjawisko zmyślają.
  • Odpowiedz
  • 0
@lewacka_hipokryzja

kazda krytyka kobiet, a nawet nie zgadzanie sie z nimi to mizoginia wg tego co mowisz.


Krytyka i odmienne zdanie to co innego, niż uprzedzenia. Ja mówię o uprzedzaniach, zjawisku którego nie umiesz zdefiniować. Dlatego pytam o Twoje kompetencje w dziedzinie semiotyki, posiadasz jakieś?
  • Odpowiedz