Wpis z mikrobloga

Jakiś czas arę tygodni chodzilem z kumplami na siłownię, ale się zniechecilem, mam 185cm i ważne 70kg :\ 0 mięśni,chce po prostu nabrać masy, jednak tyle co ja cwiczylem to #!$%@? tak naprawdę były a nie ćwiczenia, kumple "hehe no co tak mało nakladasz bez przesady, ja też tak zaczynałem ale ile mozna " no #!$%@?, chyba lepiej zrobić na mniejszym ciężarze i normalnie, dokladnie, i przedewszysktim pelna serie, A nie #!$%@? kg do oporu i odpadac przy 2 serii przy I 6powtorzeniu...
No więc chce zaczac jeszcze raz,od nowa ale tym razem na powaznie i moje glowne problemy to:
Za #!$%@? nie mogę przytyć nadal, a podczas ćwiczeń ciężko mi dobrać ciężar, nie wiem ile brać. No i znajomi ćwiczą 5 dni w tygodniu, jeden zaczal w sumie pare miesięcy temu, a rośnie w oczach, był mojej postury, słyszałem że musza być przerwy miedzy treningami,więc czy ten dzien wystarczy? Mozna cwiczyc codziennie,czy efekty będą lepsze z prZerwami?

#silownia i #mirkokoksy wezcie poradzcie troche
  • 33
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@So_I_Scream ehh odpsialen na tag który podałeś bo jest tu bez sensu. Naczytalem się juz duuuzo zanim jeszcze pomyslalem żeby ćwiczyć, i jak widać co czlowiek to opinia, co strona to piszą coś innego, podstawy podstawy już dawno przeczytalem
  • Odpowiedz
@Techies: Po pierwsze to ----> kfd.pl tu masz forum gdzie masz odpowiedz na kazde pytanie jakie moze Cie trapic. po drugie najwazniejsza jest dieta potem trening a na koncu suplementacja. Dla poczatkujacego najlepiej zaczac z FBW (full body workout) cwiczysz go 3 razy w tygodniu np pon sroda piatek ( ja tak robie). Znajdz taki ktory zaklada jak najmniej cwiczen z uzyciem maszyn najlepiej wszystko z wolnymi ciezarami (na kfd
  • Odpowiedz
@Techies: ciągle nierozumiesz. Wchodzisz w ten tag i czytasz każdy post od Ś.P. @Polska5Ever.

naczytalem się juz duuuzo zanim jeszcze pomyslalem żeby ćwiczyć


Proszę cie, zadajesz absolutnie podstawowe pytania które są w tagu co 2 dni, więc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@swiwelec no i dzięki, potwierdziles to co myslalem, a częstotliwość posiłków, czy to naprawdę bardzo istotne? Czy wystarczy ze zjem swoje kalorie powiedzmy w 2-3, wiem ze lepiej. Mniej a czesciej, ale czy to ma aż taki duży wplyw?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@So_I_Scream nie czytam żadnych trenerow, tym bardziej z instagramu :P
No podstawowe bo nie mam jednoznacznej odpowiedzi, ale ta strona co podałeś wyżej jest fajnie rozpisana, no dobra nie pozostaje nic innego jak ćwiczyć.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@swiwelec A takie konkretne najedzene się przed samym treningiem jest ok czy nie? Bo próbowałem tak i ciężko się cwiczy jak tyle leży w żołądku
  • Odpowiedz
@Techies: ja robie tak : owsianka + 3 jajka i w droge a reszte zarcia po treningu. i dieta z glowa bo znajda sie tacy "specjalisci" co powiedza CI jedz 8 tysiecy kalorii a jak nie mozesz dobic to wcinaj mcdonalds. I wmowia Ci ze mozesz zrobic 3 kilo miesni w miesiac XD wiec uwazaj na takie #!$%@?.
  • Odpowiedz