Wpis z mikrobloga

@Antiax: wiesz moglbym i wydac 2k na buty, ale po co? Rozumiem niektorzy tak zarabiaja na zycie. Ale jakos tak na codzien to szkoda mi byloby kasy. Chyba ze zarabiasz 15k na miesiac to spoko
  • Odpowiedz
90 par na Polskę bo te buty wyglądają jak sraka i są mega drogie, serio mam wrażenie, że gdyby na przykład Bill Gates sprzedawał swoje gówno w takich pojemniczkach z logiem Microsoftu za 1000 dolców to ludzie by to kupowali i się podniecali, już widzę te posty "mój kawałek Billa, jeden z trzech klocków w Polsce ;)"
  • Odpowiedz
Ale niektórych boli, że ktoś może pozwolić sobie wydać 900 zł na buty XDD


@Antiax: prosze Cie...spojrz Ty na nie i powiedz, ze nie wygladaja jak buty do pracy w ogrodku. Za 900 zl to masz zajebiste buty skórzane dobrego producenta, a adidasy to po 250 zeta lataja w sklepach :)

I zeby nie bylo...nie mam bolu dupy. Bym powiedzial, ze one 40 zeta kosztowaly jakbys nie napisal, ze dales 900....powaznie
  • Odpowiedz
  • 0
@Thunderbird88: mam skórzane buty do pracy za 1400 zł od włoskiego producenta i co z tego ? Te mi się podobają więc je kupiłem. Te adidasy za 250 zł w sklepach ? To spróbuj je kupić.
  • Odpowiedz
@Antiax Mi się nie podobają, wiem że za tym stoi jakaś tam idea i w ogóle ale nie zagłębiałem się w to. Jak tobie się podobają to spoko. Najbardziej bawią mnie ludzie którzy mają ból dupy o to na co inni wydają SWOJE pieniądze XD
  • Odpowiedz