Wpis z mikrobloga

Rzygać mi się chce jak widzę na ulicach tych flejtuchow noszących to rozczapierzone gówno na ryjach, które dumnie nazywają brodą. Jeśli twoja broda wygląda jak włosy łonowe twojej prapraprapraprababci to ogarnij ją albo zgol, no chyba, że chcesz zostać menelem, to jesteś ba dobrej drodze! Jak chcesz ogarnąć to spróbuj zastosować się do kilku prostych zasad :
1. Brodę trzeba strzyc! Ma być równa, a nie wyglądać jak fryzura buszmena!
2. Brodę trzeba myć!
3. Brodę trzeba odżywiać! Przejdź się do drogerii i zapytaj o odżywki nawilżające do męskiego zarostu. Sprawia one, że twój zarost nie będzie wyglądać jak loniaki!
4. Brodę trzeba układać, kup sobie balsam do brody, a do wąsów osobny wosk.
5. Jesteś facetem to zachowuj się jak facet, a nie jak małpa!
#broda #kosmetyki #niebieskiepaski #higiena
  • 12
@Dzindzer: Jest róznica między umyciem się i wyglądaniem schludnie, a bieganiem po sklepach kosmetycznych i kupowaniem przereklamowanych pierdół do pielęgnacji zarostu.

Nie zapomnij jeszcze o odżywczym lakierze do paznokci, bo przecież życie jest czarno-białe: albo masz paskudnie brudne i połamane paznokcie menela, albo wypindrzone pazniokietki homoseksualnego modela, połyskujące delikatnie w słońcu.
@Dzindzer: Widzisz, ja np. zarost noszę zimą/jesienią jak odrośnie to przycinam, nie latam po koleżankach pytać czym smarować #!$%@?ę, bo nie mam na takie fanaberie czasu dzieciaku. Ty masz kompleksy ewidentnie, nie ja czy ktokolwiek z wyżej beczących z ciebie. Ja mam problem z mordą innego faceta na ulicy? A #!$%@? mnie to obchodzi, tobie się chce rzygać bo ktoś ma niewyglancowany po twojemu ryj. Kto tu ma kompleksy.
  • 0
ale zgodzę się z Toba, niezadbana broda jest obrzydliwa.

@sillemo
Dziękuję. Wszystko co jest niezadbane jest obrzydliwe. szkoda tylko że większość facetów uważa dbanie o siebie za niemeskie...