Wpis z mikrobloga

@Vladimir_Kotkov: @pierozkowyviking: opinia jak opinia, siostra i koleżanka mogły trafić na kiepską grupę, albo spodziewały się czegoś innego, trudno ocenić, ale filologia na SWPS cieszy się raczej dobrą reputacją. Studiowałem tam i nie narzekam. Przez trzy lata trafiłem tylko na jedną osobę podanego wyżej typu "płacę to mi się należy", gość na dodatek prawie w ogóle się nie pojawiał, więc widziałem go ledwie parę razy. A licząc poznanych tam ludzi
@szcz33pan: na zaocznych często pojawiają się ludzie-widma. Tacy, którzy muszą zaliczyć jeden przedmiot, ale w tym samym czasie, czyli w niedzielę o 18 mają jeszcze dwa inne zajęcia, więc proszą o łaskę, bo oni drugi raz są na trzecim roku, a jeszcze mają zaległości z roku pierwszego i drugiego, a w ogóle to przez te siedem lat ich studiowania podstawa programowa zdążyła się zmienić i muszą nadrobić jakiś przedmiot, żeby na
@pierozkowyviking: a co chcesz wiedzieć konkretnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) na uw połączenie filologii angielskiej z hiszpańskim polega chyba po prostu na studiowaniu dwóch kierunków. za moich czasów było jeszcze takie coś jak makrokierunek - może też to sobie obczaj, ale generalnie uważam, że może być trudno tak od razu dwie filologie.
@pierozkowyviking: studiuję obecnie na SWPSie. Wprawdzie jestem na psychologii, ale nastawienie do studenta jest super, z prowadzącymi da się bez problemu dogadać, dziekanat działa sprawnie, jednym słowem - nie ma na co narzekać.