Wpis z mikrobloga

Muszę powiedzieć,że tytuł jest bardzo przyjemny.Najwyższy poziom trudności doprowadził mnie do bluzgów zanim wyczaiłem,że można wyciągać po jednym przeciwniku ale obstawiam,że to działa dobrze na większych mapkach.Towarzysze są bardzo ciekawie napisani ale odnoszę wrażenie,że barick który domyślnie miał być tankiem będzie sie zajebiście sprawował jako dps z 2h mieczem a śmieszek lantry który miał być magiem wsparcia okaże świetnym magiem ofensywnym. A jeśli chodzi o frakcje to wzgardzeni przypominają mi 3 rzesze szkoda tylko,że Bossem wzgardzonych nie jest ten z chóru :)
#tyranny
  • 5
@Hafr: co do barika - też miałem go jako 2h, całą grę leciał na strażniku bo bodajze ma lifesteal ten miecz albo dostaje hp jak zostanie barik zraniony, coś w ten deseń, także rzadko kiedy padał, a za tanka też może robić jak najbardziej - po prostu kwestia odpowiednich umiejętności w drzewku :) u mnie za dps robiła zwrotka, 2 bronie, krytyki i tyle, tylko że najpierw pakowałem jej w łuk
@Dorogon: u mnie nie healował tyle xD mimo ze miał tą kontrolę życia śmieszną na 150 chyba to gówno to robiło xD więcej dawało przypieszenie albo pasywka z przywództwa albo heal barika xD