Wpis z mikrobloga

@nimithril: To jeszcze jest spoko bo jest spokój ;) . Jeden z kotów w moim rodzinnym domu ma wyższe IQ niż przeciętny śierściuch i sam sobie otwiera drzwi wejściowe. Szkoda jeszcze tylko że ich nie zamyka, zanim siostra która siedzi w drugim końcu domu zorientuje się że drzwi są otwarte to zazwyczaj przepizga cały salon i kuchnie xDD
  • Odpowiedz
@nimithril Kiedyś mnie jedna czarownica oszukała więc jestem teraz ostrożny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z powagą podeszłaś do tematu kupując dużo wcześniej wyprawkę szkolną, jednak kompletnie nie postarałaś się z wygladem, bo nadal bliżej Ci do czarodziejki niż wiedźmy, a z kociłkiem trzeba ćwiczyć od małego ( ͡º ͜ʖ͡º) Koty bardzo fajne, tylko Bochenek nierówno wypiekł się i potrzebuje chyba jeszcze z 15
  • Odpowiedz
@lost_in_translation: regularnie piję eliksir wielosokowy, który skutecznie maskuje wygląd wiedźmy i wprowadza młodzieńców w błąd ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety jedyny kociołek jaki mam wyćwiczony to kociołek Panoramiksa ( ͡° ʖ̯ ͡°) a Bochen wyląduje w piekarniku, co by się bardziej chlebiasty stał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nimithril Wyjątkowo wysokogatunkowy eliksir albowiem zwiodł zmysł wzroku całkowicie (ʘʘ) Jak umiesz kociołek Panoramiksa to nie śmiem więcej podważać Twych zdolności kuchenno - alchemicznych, wybacz amatorom. W sumie możesz zostawić Bochenka w spokoju, teraz umaszczeniem wygląda trochę jak koń od indian, pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@tmr: nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na pewno ma spaczony mózg :( urodziła się na dachu jakiegoś garażu i jej mama ciągle zrzucała ją do ogrodu znajomego i jej nie chciała, więc ją przygarnęliśmy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz