Wpis z mikrobloga

Remont mieszkania u Hannah część któraśtam.

Wyszło, że zamiast kupowania innego mieszkania będzie remont obecnego. W kuchni połączonej z jadalnią (będzie grane wyburzenie ścian) otwartej na przedpokój chcę dać te heksagonalne płytki (ʘʘ) Trochę drogie (prawie 200 zł za metr) ale reszta będzie w gresie deskopodobnym (da radę kupić fajny w fajnej cenie - koło 60 zł za metr) - tylko że nie taki brązowy jak na zdjęciu lecz bardziej jaśniejszy i popielaty. Meble białe, połysk - blat czarny. Ściany białe. Mieszkanie ma okna na północ i wschód, dlatego chcąc nie chcąc powinno być jasne. Co sądzicie?
#remont #kuchnia #remontujzwykopem #design #mieszkanie #cotahannah #pytanie
#remontujzhannah - chyba będę wam spamować tym tagiem bo będzie srogo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
H.....a - Remont mieszkania u Hannah część któraśtam.

Wyszło, że zamiast kupowania i...

źródło: comment_MoKT8vL86CjPSKpqcouLXUjjYvvENxFn.jpg

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hannahalla: ciąłem panele po łuku, cięcie, przymierzanie, poprawka cięcia, poprawka taśmówką i tak w kółko. Ten Twój projekt wygląda super. Jest tylko jedno ale, musisz znaleźć super fachmena. Sam nie próbuj bo rzucisz tysiące k---w.
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: Ale to kosztuje a tata jak jest hojny to hojny, ale też ma czasem kobrę w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W sumie myślałam by to ocieplić "czymś" co będzie między szafkami. Korek za szkłem? Mozaika? Ech, tyle pomysłów :(
@pawelwykop: Nie, nie, za to nie będę się rwała sama bo się popłaczę. Ale skręcać meble będę, a owszem ;)
  • Odpowiedz
@Hannahalla: Tata, tata...A rączki Hannahalla ma? To zasuwać z ulokami ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie wiem ile tego Ci tam potrzeba, ale blaty 40 mm z dębu litego są do wyrwania w cenie od 70zł za metr. Czy to dużo? No jak dla mnie nie, zwłaszcza, że pewnie będziecie potrzebować z 3 metry.
  • Odpowiedz