Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ratunku...nie wiem gdzie mam pracować, by mieć z tego choc trochę satysfakcji, radości. W zasadzie w każdej ścieżce zawodowej znajduje minusy choć na początku jest zapał. Zawsze reali są gorsze i smutniejsze niż praktyka. Może jak po prostu nie lubię pracować? Chyba nie, bo ludzie mi mówią, że jestem pracowita, ale w zasadzie każda praca czyni mnie nieszczęśliwą. Czyni mnie robotem, który powiela schemat, codzienne wstawanie o tej samej porze, jedzenie śniadania po ciemku zanim wyjdę (bo bez śniadania jest mi słabo po 2 godzinach) ta sama trasa, potem ci sami ludzie, te same rozmowy, te same czynności, potem powrót o tej samej godzinie i parę godzin na bycie sobą, które upływa baaardzo szybko i spać. Dlatego pytam was, jeśli praca was cieszy to opiszcie mi dokładnie co to za praca i co w niej lubicie. Jak to robicie, że widzicie więcej plusów niż minusów, jak to robicie, że nie czujecie się jak zombie? Co wam daje siłę? Moze problem tkwi we mnie. Ale jaki to problem? Depresja? Mam chyba takie skłonności, w dodatku nie mam faceta, więc nikt mnie nie wspiera, nie ma w moim życiu wiele miłości, radości. Dlaczego tak trudno w Polsce znaleźć ludzi zadowolonych z pracy? A jeśli wy tacy jesteście to napiszcie jak to osiągacie, bardzo proszę, bo u mnie to jakaś tragedia. Może otworzycie mi oczy. #pracbaza #praca #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ratunku...nie wiem gdzie mam pracow...

źródło: comment_GCKC1fT0REFnDETIJGst4UsWnbiNk7IY.jpg

Pobierz
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: dąż do tego by miec wiecej czasu dla siebie i dużo kasy np ja daze by miec dobre zycie z gry w pokera, poki co nie mam stabilnosci, nie zalamuj sie tym ze czesto spotyka cie w zyciu porazka, wlasnie przez porazki czlowiek do czegos dazy, to tak jak z miloscia, ludzie dostaja kosza i juz sie nie staraja a to nie o to chodzi. Ktoś mądry mi powiedział że
@AnonimoweMirkoWyznania: Z osobistego doświadczsnia polecam prace barmana(ʘʘ) godziny pracy tak różne jak miejsca w których możesz pałać się tym zawodem, codziennie inni ludzi i inne rozmowy no i napiwki... Najlepsza forma w jakiej ktoś może ci okazać że docenia Twoją prace( ͜͡ʖ ͡€)
@AnonimoweMirkoWyznania problem Lubienia pracy jest czysto osobistym odczuciem.
Jak się jest leniem, nie angazujesz się w pracę, nie robisz jej dobrze to zawsze będzie źle.
TRZEBA sobie stawiać cele w pracy - cele dość trudne.
Jak się je zrealizuje to daje to kopa.
Idź jutro do szefa. Pogadaj z nim jakie widzi u Ciebie niedociągnięcia w pracy.
Weź to do serca i zrób to o co Cię prosi.
Jak to zrealizujesz spotkań